Padlewskiego i Sierakowskiego w Ostrołęce na dwa dni całkowicie zamknięte

Uwaga kierowcy, wkrótce na dwa dni zostaną zamknięte dwie ważne ulice na osiedlu Łazek w Ostrołęce. Mowa o ulicach Padlewskiego i Sierakowskiego.

Zamknięcie ulic nastąpi z powodu prac prowadzonych przy przebudowie dróg. W sobotę 12 września na Sierakowskiego i Padlewskiego ma być lana ostatnia warstwa asfaltu.

„W związku z tym w dniach 10-12 września droga będzie całkowicie zamknięta – uprzedza ratusz – Ruch prawdopodobnie zostanie przywrócony 12 września w godzinach wieczornych. Do zakończenia prac pozostanie jeszcze m.in. ułożenie chodników i ścieżek rowerowych.”


Oznacza to zmiany w kursowaniu autobusu MZK linii nr 13 – w dniach 10-12 wrześnie będzie on jeździł objazdem przez ulice Stacha Konwy, Słoneczną, Makową, Ukośną. Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków: ul. Padlewskiego, ul. Sierakowskiego, Zabrodzie oraz Stacha Konwy RDP.

„Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Komunalne zwraca się z prośbą do mieszkańców o wystawienie do odbioru pojemników z odpadami komunalnymi i biodegradowalnymi w środę, 16 września od godziny 7.00.” – dodaje Urząd Miasta Ostrołęki.

Przypomnijmy, że przebudowa ulic Sierakowskiego i Padlewskiego jest realizowana z rządowych środków z Funduszu Dróg Samorządowych. Całkowita jej wartość to 5,5 mln zł, z czego prawie 2,8 mln zł wynosi dofinansowanie. Pieniądze z zewnątrz na przebudowę dróg pozyskały poprzednie władze Ostrołęki. Gruntowny remont rozpoczął się już za kadencji obecnego prezydenta.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
CBA

Cztery znane osoby zostały zatrzymane dziś przez agentów CBA w Ostrołęce. To politycy i biznesmeni blisko związani z PiS.