Paczki dla objętych kwarantanną. Będą je dostarczać miejscy strażnicy i żołnierze OT

UM Ostrołęka poinformował, że przygotowywane są paczki żywnościowe dla najbardziej potrzebujących ostrołęczan, w tym osób objętych kwarantanna domową.

Z pomocą przyszli harcerze. Do paczek trafią produktu z długim terminem ważności, m.in. makarony, kasze, powidła, oleje, pasztety, cukier, warzywa w puszkach, mleko UHT. Od 26 marca, strażnicy miejscy wspierani żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej, rozpoczną dostarczanie żywności mieszkańcom. 

Dziewięć ton żywności trafi do najbardziej potrzebujących ostrołęczan, w tym potrzebujących osób objętych kwarantanna domową. Produkty dotarły do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce we wtorek, 24 marca. 

Żywość została dostarczona przez 52 Batalion Lekkiej Piechoty V Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, a pochodzi z Caritas Diecezji Łomżyńskiej. W rozładunku pomogła firma Centrum Targowa Samsel i Syn.

produkty1

Fot. MOPS Ostrołęka

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Edek

Coś nie widzę komentarzy typu ” rozwiązać tą straż”. Jestem za tym żeby rozwiązali straż i do dostarczania paczek zatrudnili tych co najbardziej krzyczęli za rozwiązaniem 🙂

Edek

Coś nie widać komentarzy typu „zlikwidować straż” która jest od najgorszej roboty. Wziąłbym teraz do dostarczania tą hołotę co tak krzyczała za rozwiązaniem

2
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x