Otwarcie Lidla w Ostrołęce. Drugi w mieście (zdjęcia)

Wielu ostrołęczan przyszło na otwarcie nowego Lidla w Ostrołęce. Dyskont z tej okazji kusił promocjami… kawą i croissantami.

Nowy Lidl znajduje się przy al. Jana Pawła II w Ostrołęce, w pobliżu nowego ronda (nosi ono nazwę 100-lecia Odzyskania Niepodległości). Obok trwa budowa osiedla mieszkaniowego, a ma tam powstać również nowy obiekt handlowy: Alejka Blisko Ciebie.

Lidla otwarto w czwartek 28 marca, punktualnie o godz. 7.00. Pracownicy dyskontu mieli dla swoich pierwszych klientów kawę i croissanty. Sklep przygotował też z okazji pierwszego dnia funkcjonowania atrakcyjne promocje na produkty spożywcze i przemysłowe.

Było oczywiście przecięcie wstęgi, a także – jak zawsze przy tego typu otwarciach – kilka nieporozumień wśród czekających w kolejce.

– Spokojnie, mamy bogatą ofertę, na pewno dla wszystkich starczy produktów – zapewniał konferansjer.

Na zewnątrz Lidla postawiono namiot, w którym od godziny 8.00 odbywać się będą pokazy kulinarne. Pomyślano także o najmłodszych, dla których przygotowano specjalny kącik.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mad Max

Ciekawe czy jest w nim kawiarnia,Lidl i Biedronka zapowiadały że w ich sklepach przy okazji zakupów będzie można napić się kawy.

Mad Max

Szybko zbudowali,ciekawe czy jest w nim kawiarnia,czy to Lidl już z tych na wypasie.

Trzepak

Ahahahahhahahhahah Januszem stoją bo croissanta i kawę dostaną za friko

Jeju

No dokładnie to samo pomyślałam. Co za buractwo. Żenada. Czy ci ludzie nie mają godności i żadnego obycia już?