Otwarcia mostu nie będzie! Mieszkańcy zostali wprowadzeni w błąd

W piątkowe popołudnie radzimy nie próbować przejechać przez Narew. Minister Tchórzewski (PiS) chce skorzystać z okazji i odwiedzić wyremontowany stary most. Gdy polityk stanie w blasku fleszy, kierowcy staną w korkach, bo policja zablokuje przejazd tymczasową przeprawą! Czynny będzie tylko jeden most” – taką informację podał 3 października portal „Moja Ostrołęka”. Do 1 kwietnia daleko, więc informację to można podsumować jednym słowem:” KŁAMSTWO”.

Remont mostu trwa od dwóch lat i wciąż jest w toku. Jak wynika z naszych informacji, wciąż nie zostały złożone wszystkie wymagane dokumenty w odpowiednich instytucjach (w tym w nadzorze budowlanym w Warszawie) przez wykonawcę mostu i miasto Ostrołękę, które umożliwiłyby otwarcie przeprawy.

Nie było kontroli odbiorczych, więc puszczenie ruchu przez most byłoby i bezprawne, i niebezpieczne.

Nie było też planowane na piątek 4 października żadne oficjalne otwarcie mostu z udziałem polityków.

Nie jest też prawdą, że ok. godz. 15.30 policja ma zamknąć teren wokół wyremontowanego mostu, a także przeprawę tymczasową. Nawet nie było takiego zamiaru i do ostrołęckiej policji nie wpłynął żaden wniosek na ten temat.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Otwarcie tak wielkiej przeprawy musi się odbyć zgodnie z prawem, a do tego wymagana jest niezbędna dokumentacja i odebranie zakończonych prac.

Niestety, jedna z ostrołęckich redakcji, pomyliła chyba październik z kwietniem (a może postanowiła włączyć się w kampanię wyborczą) i podała, że 4 października korki będą spowodowane wizytą ministra Krzysztofa Tchórzewskiego w Ostrołęce.

„Wizyta ministra Tchórzewskiego skutecznie sparaliżuje ruch w mieście. Wyborcy szybko będą mogli się zrewanżować, bo wybory już za zaledwie 10 dni. Wielu jutrzejszy piątek zapamięta z pewnością na długie zimowe miesiące” – napisał ów portal (pełen tekst tutaj).

No cóż, ten piątek nie będzie się specjalnie różnić od innych piątków…

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Zaz

Co się dziwić , w opluwaniu milicja obywatelska jest jak zawsze sprawna

Max

Czy ktoś wreszcie pozwie kłamców ?

Lati

Opluwają od lat, a wielu wchodzi na stronę i nabija im portfele

John

Mo pisze brednie, tłum czyta i wierzy bałwanom, a różni koniowalscy z bolszewickim uporem przekonują do własnych idiotyzmów

Plant

Brak odpowiedzialności za kłamstwa podawane publicznie jest źle.

Nick

Panowie, wy nie wiecie co zrobić? W TRYBIE WYBORCZYM, wyrok będzie za kilka dni. I przeprosiny jeszcze przed wyborami.

gosc

A to niby minister w ramach kampanii miał wstęgę przecinać?

Polak

Tak sugerowałola MO

Rico

Podważa to wiarygodność MO. Niektórym osobom mieszkającym za rzeką pewnie ta fałszywa wiadomosć pomieszała plany.

Fryt5

Co za oszuści ?

Ja__

Mam nadzieję, że wobec MO zostaną wyciągnięte konsekwencje w związku z takimi kłamstwami. Ten portal powinien zmienić nazwę na „Pudelek Ostrołęcki”. Nawet skrót PO by pasował 🙂

SMUTNY

a kiedy oni pisali prawdę,,,,,,a co powie ten naczelny polej woda janek dzbanek kowalski ???,,zamknie dzioba i uda głupiego,,

Ja1

Szok, żeby tak ludzi w błąd wprowadzać…

John

Po durniach się można wszystkiego spodziewać