Otwarcia mostu nie będzie! Mieszkańcy zostali wprowadzeni w błąd

W piątkowe popołudnie radzimy nie próbować przejechać przez Narew. Minister Tchórzewski (PiS) chce skorzystać z okazji i odwiedzić wyremontowany stary most. Gdy polityk stanie w blasku fleszy, kierowcy staną w korkach, bo policja zablokuje przejazd tymczasową przeprawą! Czynny będzie tylko jeden most” – taką informację podał 3 października portal „Moja Ostrołęka”. Do 1 kwietnia daleko, więc informację to można podsumować jednym słowem:” KŁAMSTWO”.

Remont mostu trwa od dwóch lat i wciąż jest w toku. Jak wynika z naszych informacji, wciąż nie zostały złożone wszystkie wymagane dokumenty w odpowiednich instytucjach (w tym w nadzorze budowlanym w Warszawie) przez wykonawcę mostu i miasto Ostrołękę, które umożliwiłyby otwarcie przeprawy.

Nie było kontroli odbiorczych, więc puszczenie ruchu przez most byłoby i bezprawne, i niebezpieczne.

Nie było też planowane na piątek 4 października żadne oficjalne otwarcie mostu z udziałem polityków.

Nie jest też prawdą, że ok. godz. 15.30 policja ma zamknąć teren wokół wyremontowanego mostu, a także przeprawę tymczasową. Nawet nie było takiego zamiaru i do ostrołęckiej policji nie wpłynął żaden wniosek na ten temat.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Otwarcie tak wielkiej przeprawy musi się odbyć zgodnie z prawem, a do tego wymagana jest niezbędna dokumentacja i odebranie zakończonych prac.

Niestety, jedna z ostrołęckich redakcji, pomyliła chyba październik z kwietniem (a może postanowiła włączyć się w kampanię wyborczą) i podała, że 4 października korki będą spowodowane wizytą ministra Krzysztofa Tchórzewskiego w Ostrołęce.

„Wizyta ministra Tchórzewskiego skutecznie sparaliżuje ruch w mieście. Wyborcy szybko będą mogli się zrewanżować, bo wybory już za zaledwie 10 dni. Wielu jutrzejszy piątek zapamięta z pewnością na długie zimowe miesiące” – napisał ów portal (pełen tekst tutaj).

No cóż, ten piątek nie będzie się specjalnie różnić od innych piątków…

najnowszy najstarszy oceniany
Zaz
Gość
Zaz

Co się dziwić , w opluwaniu milicja obywatelska jest jak zawsze sprawna

Max
Gość
Max

Czy ktoś wreszcie pozwie kłamców ?

Lati
Gość
Lati

Opluwają od lat, a wielu wchodzi na stronę i nabija im portfele

John
Gość
John

Mo pisze brednie, tłum czyta i wierzy bałwanom, a różni koniowalscy z bolszewickim uporem przekonują do własnych idiotyzmów

Plant
Gość
Plant

Brak odpowiedzialności za kłamstwa podawane publicznie jest źle.

Nick
Gość
Nick

Panowie, wy nie wiecie co zrobić? W TRYBIE WYBORCZYM, wyrok będzie za kilka dni. I przeprosiny jeszcze przed wyborami.

gosc
Gość
gosc

A to niby minister w ramach kampanii miał wstęgę przecinać?

Polak
Gość
Polak

Tak sugerowałola MO

Rico
Gość
Rico

Podważa to wiarygodność MO. Niektórym osobom mieszkającym za rzeką pewnie ta fałszywa wiadomosć pomieszała plany.

Fryt5
Gość
Fryt5

Co za oszuści 😑

Ja__
Gość
Ja__

Mam nadzieję, że wobec MO zostaną wyciągnięte konsekwencje w związku z takimi kłamstwami. Ten portal powinien zmienić nazwę na „Pudelek Ostrołęcki”. Nawet skrót PO by pasował 🙂

SMUTNY
Gość
SMUTNY

a kiedy oni pisali prawdę,,,,,,a co powie ten naczelny polej woda janek dzbanek kowalski ???,,zamknie dzioba i uda głupiego,,

Ja1
Gość
Ja1

Szok, żeby tak ludzi w błąd wprowadzać…

John
Gość
John

Po durniach się można wszystkiego spodziewać