OTS Korona dla przedszkoli

Od blisko dwóch lat trenerzy klubu OTS Korona prowadzą w przedszkolach sprawnościowe zajęcia zabawowe z elementami piłki nożnej. Trenerzy kształtują u dzieci przede wszystkim estetykę ruchu, ale też starają się pobudzić pasję do piłki nożnej.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną w pracy z dziećmi kadrę trenerską Sprzęt sportowy zawsze dostosowany jest do wieku ćwiczących. Piłki są w odpowiednim rozmiarze i odpowiedniej wadze, bramki są miękkie, a wykorzystywane rekwizyty spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Oferta „Partnerskie Przedszkola OTS Korona” skierowana jest przede wszystkim do placówek z Ostrołęki i sąsiednich gmin. Zajęcia dostosowane są do indywidualnego trybu oraz specyfiki funkcjonowania przedszkola i zawsze odbywają się na jego terenie. Obecnie OTS Korona prowadzi zajęcia w dziewięciu placówkach w Ostrołęce i okolicach.

Klub jest otwarty na współpracę. W każdym momencie można dołączyć do projektu. Wszelkie informacje dostępne są m.in pod numerem telefonu 737 134 497.

najnowszy najstarszy oceniany
normalny
Gość
normalny

fajna inicjatywa

Tadeo
Gość
Tadeo

Mam nadzieje ze zajecia sa teraz bezplatne skoro sa w godzinach zajec dzieci bo ustawa zabrania brania za to kasy w takim przypadku. Bratanek mial w zeszlym roku syna w przedszkolu Korony i chcieli dodatkowe pieniadze. Moge ustalic trenera jesli bedzie trzeba, ale pewnie skasujecie komentarz, bo slyszalem ze sport pisze tutaj pan Juchniewicz znany z milosci do Korony