OTS Korona dla przedszkoli

Od blisko dwóch lat trenerzy klubu OTS Korona prowadzą w przedszkolach sprawnościowe zajęcia zabawowe z elementami piłki nożnej. Trenerzy kształtują u dzieci przede wszystkim estetykę ruchu, ale też starają się pobudzić pasję do piłki nożnej.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną w pracy z dziećmi kadrę trenerską Sprzęt sportowy zawsze dostosowany jest do wieku ćwiczących. Piłki są w odpowiednim rozmiarze i odpowiedniej wadze, bramki są miękkie, a wykorzystywane rekwizyty spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Oferta „Partnerskie Przedszkola OTS Korona” skierowana jest przede wszystkim do placówek z Ostrołęki i sąsiednich gmin. Zajęcia dostosowane są do indywidualnego trybu oraz specyfiki funkcjonowania przedszkola i zawsze odbywają się na jego terenie. Obecnie OTS Korona prowadzi zajęcia w dziewięciu placówkach w Ostrołęce i okolicach.

Klub jest otwarty na współpracę. W każdym momencie można dołączyć do projektu. Wszelkie informacje dostępne są m.in pod numerem telefonu 737 134 497.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
normalny

fajna inicjatywa

Tadeo

Mam nadzieje ze zajecia sa teraz bezplatne skoro sa w godzinach zajec dzieci bo ustawa zabrania brania za to kasy w takim przypadku. Bratanek mial w zeszlym roku syna w przedszkolu Korony i chcieli dodatkowe pieniadze. Moge ustalic trenera jesli bedzie trzeba, ale pewnie skasujecie komentarz, bo slyszalem ze sport pisze tutaj pan Juchniewicz znany z milosci do Korony