Ostrowska przejezdna, nowe rondo gotowe

Od soboty 30 listopada ulica Ostrowska znów jest przejezdna. Jej odcinek był zamknięty przez około miesiąc z powodu trwającego tam remontu. To jednak nie koniec całej inwestycji.

Odcinek ulicy Ostrowskiej zamknięto pod koniec października. Na początku zapowiadano, że ruch na nim wróci po dwóch tygodniach, ale termin ten się wydłużył.  

Zamknięcie części ulicy spowodowało dość duże utrudnienia. Kierowcy na czas remontu jeździli ulicą Wypychy lub Ławską. Na tej drugiej tworzyły się spore korki, o czym pisaliśmy m.in. TUTAJ, ale i objazd ulicą Wypychy do najprzyjemniejszych nie należał.

Mamy jednak dobrą wiadomość: prace na wspomnianym odcinku zostały zakończone, jest on przejezdny. Efektem robót są m.in. gotowe rondo przy skrzyżowaniu ulic Ostrowskiej, Przemysłowej i Żołnierzy Armii Krajowej, poszerzenie ulicy, nowe chodniki, zatoki autobusowe i zjazdy na posesje.

To jednak nie koniec przedłużającej się przebudowy ulic Ostrowskiej i Słowackiego. Ten ma nastąpić dopiero do końca lipca 2020 roku. Na koniec inwestycje trzeba zatem jeszcze poczekać i mieć nadzieję, że większych utrudnień przez nią już nie doświadczymy.

Fot. Urząd Miasta Ostrołęki

0 0 vote
Article Rating
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś
5 miesięcy temu

Ile lat jeszcze będzie prowadzona ta inwestycja, Towarzyszu do roboty.

Wera
5 miesięcy temu

Dobrze, że p. Kotowski pozyskał tyle grosza ( na Ostrowską-Słowackiego 80%), żeby tylko Kulik potrafił dokończyć

Nina
5 miesięcy temu

Jeszcze długo Kulik będzie jechał na kasie pozyskanej z Unii i od Rządu przez poprzedniego prezydenta. Sam nie wywalczył jak na razie zbyt wiele. W nowym budżecie w inwestycjach prawie same dokończenia inwestycji J. Kotowskiego plus budżet obywatelski

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x