Ostrołęka. Wąż w piwnicy wieżowca. Był znacznych rozmiarów

W piwnicy jednego z wieżowców znajdujących się przy ul. 11 Listopada w Ostrołęce natrafiono na węża. Teraz trwają poszukiwania gada, a pewnie także i jego właściciela.

Do zdarzenia doszło w bloku przy ul. 11 Listopada 1 w Ostrołęce. Pracownice firmy dbającej o czystość w wieżowcu w piwnicy budynku trafiły na węża. Jak się nietrudno domyśleć, gdy tylko go zobaczyły, uciekły w popłochu. I zawiadomiły natychmiast administratora bloku, czyli Ostrołęcką Spółdzielnię Mieszkaniową. Powiedziały, że gad był „znacznych rozmiarów”.

Później był telefon na 112, zawiadomienie na policję i straż pożarną. Służby były, ale do ich przyjazdu gad zdążył się już ulotnić. Zapewne policja będzie próbowała teraz ustalić, kto jest właścicielem zwierzęcia.

Tymczasem o sprawie poinformowano mieszkańców bloku. W końcu spotkanie z wężem to nie przelewki: można je okupić co najmniej silnym stresem…

Władze spółdzielni zaapelowały o to, aby ostrołęczanie zachowali szczególną ostrożność, schodząc do piwnicy (no i w razie czego dzwonili na 112 lub straż pożarną). Ciekawe tylko, kto się teraz na zejście do piwnicy odważy…

Miejmy nadzieję, że gad odnajdzie się szybko.

najnowszy najstarszy oceniany
Tytus
Gość
Tytus

Baby też bywają jadowite