Ostrołęka. Wąż w piwnicy wieżowca. Był znacznych rozmiarów

W piwnicy jednego z wieżowców znajdujących się przy ul. 11 Listopada w Ostrołęce natrafiono na węża. Teraz trwają poszukiwania gada, a pewnie także i jego właściciela.

Do zdarzenia doszło w bloku przy ul. 11 Listopada 1 w Ostrołęce. Pracownice firmy dbającej o czystość w wieżowcu w piwnicy budynku trafiły na węża. Jak się nietrudno domyśleć, gdy tylko go zobaczyły, uciekły w popłochu. I zawiadomiły natychmiast administratora bloku, czyli Ostrołęcką Spółdzielnię Mieszkaniową. Powiedziały, że gad był „znacznych rozmiarów”.

Później był telefon na 112, zawiadomienie na policję i straż pożarną. Służby były, ale do ich przyjazdu gad zdążył się już ulotnić. Zapewne policja będzie próbowała teraz ustalić, kto jest właścicielem zwierzęcia.

Tymczasem o sprawie poinformowano mieszkańców bloku. W końcu spotkanie z wężem to nie przelewki: można je okupić co najmniej silnym stresem…

Władze spółdzielni zaapelowały o to, aby ostrołęczanie zachowali szczególną ostrożność, schodząc do piwnicy (no i w razie czego dzwonili na 112 lub straż pożarną). Ciekawe tylko, kto się teraz na zejście do piwnicy odważy…

Miejmy nadzieję, że gad odnajdzie się szybko.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tytus

Baby też bywają jadowite