Ostrołęka. Obserwacja natężenia ruchu i… korki (zdjęcia)

Jeśli nie musicie wyjeżdżać z Ostrołęki na północ powiatu, może lepiej odłożyć wyjazd na później. Trwa obserwacja natężenia ruchu drogowego – na pewien czas zamknięto niektóre ulice na Starym Mieście, zmieniono organizację ruchu. Tworzą się korki.

Zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście w piątek 2 października ma obowiązywać kilka godzin: od godz. 14.15 do 18.00. Ratusz informował:

„Zamknięte będą ul. Głowackiego i Staszica. Z kolei na wlocie z ul. Mazowieckiej w ul. Berka Joselewicza oraz na placu 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda im. ks. Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie.

Most im. gen. A. Madalińskiego będzie przejezdny. Nie będzie z kolei zjazdu w ul. Kilińskiego. Jadący od ronda im. ks. Siemowita III będą kierowani w ul. Króla Jana Kazimierza, a następnie Berka Joselewicza. Kierowców prosimy o korzystanie głównie z mostu im. kard. Stefana Wyszyńskiego.”

Te czasowe rozwiązania wprowadzono z powodu obserwacji natężenia ruchu drogowego. Zebrane informacje – miejmy nadzieję – pomogą z uporaniem się z korkami, co obiecał mieszkańcom Ostrołęki prezydent Łukasz Kulik przed wyborami.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gosc

Toż to widać gołym okiem, nie ma co obserwować tylko rzeba działać

Autorytet

A Kleczkowski czemu nie robi teraz zdjęć i nie krzyczy jakie korki są na mieście! Przed wyborami, to darł się jak stare prześcieradło, że korki!!! A teraz ani mru mru… Kleczkowski dawaj foty i narzekaj!

123

Widać żę ten jest lepszy, Wyborcy dobrze wybrali

obserwator

Bardzo dobrze wybrali. Przynajmniej wicek puszcza wieczorna muzę 😉

Max

Słaba ta muza jak i puszczający

Nazwa*

Piątek, godz. 14:15 – 18:00 … Co za idiota to wymyślił? Proszę podać nazwisko, żeby mieszkańcy mogli mu podziękować…

Yeti

Spokojnie, prezydent Kulik obiecywał , że ma rozwiązania na korki. Zostało jeszcze 3 lata, może je ujawni???

Obserwator

I znowu piątek, a do domu daleko:(