Ostrołęczanka w najnowszym spocie Andrzeja Dudy (wideo)

W najnowszym spocie wyborczym prezydenta Andrzeja Dudy można zobaczyć Annę Staszewską z Ostrołęki. Sam materiał jest odpowiedzią na spoty Rafała Trzaskowskiego, w których występują aktorzy.

Lektor w spocie prezydenta Andrzeja Dudy mówi, że zapytano mieszkańców Warszawy, co myślą o sukcesach prezydenta stolicy. Dominowała odpowiedź: „Trudno mi powiedzieć”.

Potem widzimy obrazki ze spotkań, które odbył w Polsce prezydent Polski Andrzej Duda. Znalazło się miejsce i na wątek ostrołęcki. Nagrano wypowiedź ostrołęczanki Anny Staszewskiej, prawdopodobnie podczas wizyty prezydenta Polski w Troszynie:

– Chcę panu podziękować za to, że rząd i pan dba o nasze dzieci, o nasze wnuczki. To wszystko trafia do naszych rodzin, dziękujemy ślicznie – powiedziała ostrołęczanka.

Anna Staszewska działa społecznie. Jest m.in. starościną Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spot wyborczy Andrzeja Dudy można obejrzeć tutaj:

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Buahahahah

😂😂😂😂😂😂

Anna

Brawo Pani Anno! Gdy mocniejsze są rodziny to i mocniejszy jest ich kraj. Nie tylko obiecanki -cacanki, ale konkrety, choćby niewielkie.

tyko duda

Nie po to pis wygrał demokratycznie wybory by teraz oddać władzę

Xox

Buuuuuuuuuu ale obciach

blik

Brawo Pani Aniu!!!! Zgadzam się z Panią w 100%.

Basia

Wnuczki będą spłacać całe swoje życie długi zaciągnięte przez rząd pisiorów. Macie się z czego cieszyć mohery ??

Irena

Brawo nasza Ostrołęczanka Ania w telewizji i prawdę powiedziała,że bardzo dużo skorzystały dzieci i rodziny