Ostrołęcki zespół Strefa 51 z pierwszym teledyskiem. Zobaczcie wideo

W  niedzielę 12 sierpnia miała miejsce premiera pierwszego teledysku ostrołęckiego zespołu Strefa 51 do utworu pt. „Monumentalny”.

O teledysku:

 – Teledysk jest o osobie, która niewątpliwie zbłądziła. O walce, refleksji i powrocie… Gdzie? Do kogo? W jakim celu? Każdy odbiorca może dopisać własne zakończenie tej historii. Role głównego bohatera odegraliśmy wszyscy po trochu, zaznaczając tym samym, że nie chodzi nam o konkretne przeżycia, konkretnej osoby. Niestety, może to dotyczyć każdego z nas. Ważne, żeby w odpowiednim momencie powiedzieć STOP.

Od dawna mieliśmy w planach stworzenie teledysku. Nie przez przypadek padło na utwór „Monumentalny”. Początkowo taką nazwę miał nosić nasz pierwszy album. Długo się przygotowywaliśmy do nagrywania, bardzo długo nagrywaliśmy wszystkie sceny. Jesteśmy zadowoleni z efektów i z czystym sumieniem zakończyliśmy pewien etap w zespole.

Teledysk promuje naszą pierwszą płytę pt. ‚W Lustrze Prawdy”, którą udostępniliśmy w sieci (Yotube, Spotify). Na płycie znajduje się 11 autorskich utworów.

O albumie „W Lustrze Prawdy”:         

– Cała nasza płyta opowiada o problemach natury ludzkiej, co w żadnym wypadku nie oznacza, że jest pesymistyczna. Do każdego utworu z krążka można napisać dziesiątki różnych historii. Taki właśnie był cel – utwory miały być nieoczywiste. Możemy zdradzić, że jesteśmy w trakcie nagrywania kolejnej opowieści. Opowieści, w której pojawią się emocję takie jak zazdrość i zemsta.

Na tą chwilę pracujemy nad tym, aby album „W Lustrze Prawdy” ukazał się w fizycznej postaci.

Strefa 51: Tomasz Duda (wokal), Damian Kośnik (gitara basowa, wokal wspomagający), Michał Kosiorek (perkusja), Piotr Bobowski (gitara prowadząca), Mariusz Mierzejewski (gitara solowa), Patryk Groszyk (gitara rytmiczna).

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
amitowisi

Brawo Panowie, oby tak dalej!

fan

są plusy i minusy tego zespołu, ale: niech wspiera ich, kto może, bo mamy w tym zespole naprawdę wiele talentów. Dziękujemy Wam chłopaki!

Fan od zawsze

Zespół z Goworowa, wokalista z Ostrołęki. Trzymam kciuki