Ostatni dzień egzaminu gimnazjalnego. Byliśmy w ZS nr 5 (aktualizacja)

W piątek 12 kwietnia rano uczniowie pisali ostatnią część egzaminu gimnazjalnego, z języka obcego.

Przypomnijmy, że co do właściwego przeprowadzenia egzaminu z języka obcego były największe obawy. Podczas tej części sprawdzianu potrzeba bowiem większej liczby członków komisji egzaminacyjnej. Ze względu na strajk nauczycieli mogło ich zabraknąć.

Urząd Miasta Ostrołęki poinformował, że piątkowy egzamin gimnazjalny przebiega bez zakłóceń. Pisze go łącznie 501 uczniów (1 uczeń z języka hiszpańskiego, 21 uczniów z języka niemieckiego, 479 uczniów z języka angielskiego). Jeden uczeń jest nieobecny.

My zajrzeliśmy przed rozpoczęciem egzaminu do Zespołu Szkół nr 5.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jan

Którą kawę piją strajkujący? Widzę,że latają po sklepach i robią zakupy.Koledzy mają mówić,że wyszli do łazienki.Wstyd zeszmaciliście wizerunek tego zawodu .Używacie dzieci do swoich celów. Wielki szacunek dla pracujących przy egzaminach. To są ludzie z powołaniem , a nie takie hieny jak strajkujący.

Wenda

Co za wspaniały komentarz, pełen przenikliwości, spostrzegawczości. Widzę, że wiesz o nauczycielach niemal wszystko, że za dużo kawy piją, gdzie robią zakupy i jak często, o czym rozmawiają, o co proszą kolegów. Czy ty, Janie, prowadzisz jakiś nasłuch w szkołach i wywiadowczą obserwację terenu? I jeszcze masz czas na hejtowanie nauczycieli. No naprawdę chylę czoła.

ada

A jak w Ostrołęce? Były czarne szpalery i obrażanie Niestrajkujących? Wenda, wiesz coś na ten temat? To też powinno budzić twoje oburzenie.

Mama

Moja córka jest już po egzaminie. Jest dobrej myśli. Dziękuję nauczycielom, którzy byli przy młodych. Dziękuję tym ze szkoły i tym, którzy dołączyli, by pomóc.