Operalia Ostrołęka 2020. Koncert w OCK, z Kacprem Kuszewskim (zdjęcia)

Za nami drugi koncert w ramach Ostrołęckich Operaliów 2020. Odbył się on w niedzielę 30 sierpnia w Ostrołęckim Centrum Kultury, a jednym z występujących przed ostrołęcką publicznością był znany z serialu „M jak miłość” Kacper Kuszewski.

Zanim rozpoczął się występ, podczas którego można było posłuchać utworów operetkowych i musicalowych, dyrektor Festiwalu Ostrołęckie Operalia Jakub Milewski podziękował innemu dyrektorowi, tyle że OCK – Tadeuszowi Wiśniewskiemu. Powód: ten drugi zaproponował przeniesienie koncertu z placu przy Kupcu właśnie do OCK. Ze względu na zapowiedzi gwałtownych burz trudno było z takiej propozycji nie skorzystać.

– Jechaliśmy tutaj do państwa ponad 300 km. Ale są takie miejsca, do których się pielgrzymuje, i również artystycznie – mówił Artur Jaroń z zespołu Strauss Ensemble, który akompaniował śpiewakom.

Będziemy dzisiaj grali dla państwa tak pięknie, jak tylko potrafimy, żeby się państwu odwdzięczyć za to, że jesteście z nami.

A koncert rozpoczął się od „Księżniczki czardasza”, później było tango „Nie kochać w taką noc to grzech”. Pierwszy utwór zaśpiewała Justyna Sławiec-Korzeń, drugi – znany z roli Marka Mostowiaka w „M jak miłość” Kacper Kuszewski.  Dla ostrołęczan wystąpił też i Jakub Milewski – zaśpiewał m.in. „Taki piękny wieczór”.

Na tym Ostrołęckie Operalia się nie kończą. Zaplanowano jeszcze kilka wydarzeń, o których więcej przeczytacie TUTAJ.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anna

Wspaniały koncert!