Olszewo-Borki. Działa „Centrum wspierania” – dla osób w kryzysie, z rodzinnymi problemami

Od 1 stycznia zaczął działać Punkt Informacyjno-Konsultacyjny dla Osób i Rodzin w Kryzysie „Centrum wspierania” przy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Olszewie-Borkach.

„Jeśli czujesz, że tracisz panowanie nad swoim życiem, że wszystko Cię przytłacza, przerasta, nie wiesz co robić, jeśli jesteś w kryzysie, masz problemy opiekuńczo-wychowawcze z dziećmi, w Twojej rodzinie występuje przemoc lub problem z uzależnieniem możesz zgłosić się do „Centrum Wspierania” w Olszewie-Borkach” – zachęca Urząd Gminy w Olszewie-Borkach.

Porady z zakresu poradnictwa psychologicznego i interwencji kryzysowej będą udzielane w każdy wtorek w godzinach od 16.00 do 18.00 w pokoju nr 4 w siedzibie Urzędu Gminy Olszewo-Borki. Porady prawne będą udzielane w każdą środę w godzinach od 16.00 do 18.00 w pokoju nr 4 w siedzibie Urzędu Gminy Olszewo-Borki.

Porady są bezpłatne dla wszystkich mieszkańców gminy. Wcześniej jednak trzeba się umówić na spotkanie – wystarczy zadzwonić pod numer tel. 513 504 393 lub (29) 764-78-75 (osoby do kontaktu – Magdalena Jackiewicz i Iwona Milewska).

Więcej informacji TUTAJ.

Fot. Pixabay