Olimpijska już po terminie

Minął termin zakończenia prac związanych z remontem ulicy Olimpijskiej w Ostrołęce. To niewielki ciąg pieszo-jezdny znajdujący się na terenie ogrodu działkowego „Czeczotka”.

Zakres robót przewidzianych do wykonania na 314-metrowym odcinku obejmował m.in. remont ciągu pieszo–jezdnego, budowę drenu oraz ustawienie oznakowania pionowego. Prace rozpoczęły się w połowie listopada, a zakończyć miały, zgodnie w umową, 18 grudnia.

Dzisiaj już wiemy, że termin ten nie został dotrzymany, choć zakres prac tego zadania nie był przesadnie obszerny. Czy uda się zakończyć tę drobną, ale niewątpliwie potrzebną, inwestycję jeszcze w tym roku? Kto bywa na ternie Czeczotki”, ten wie, że będzie to trudne.

Wykonawcą zadania jest firma Mar-Bud Mariusz Kamrat z Ostrołęki. Wartość inwestycji, realizowanej w ramach budżetu obywatelskiego, opiewa na kwotę 314 946,27 zł.

1 1 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kos

Przecież to już nikogo nie dziwi. Nieudolność do kwadratu.

Yeti

A Kaszana tam nie robi?

Yeti

A Kaszana tam nie robi?

Darek

Na pierwszym otwarciu ofert go widziano!

Basia

Ciekawe czy kary nalicza.

Czy to ma logiczne uzasadnienie ??!!

Jest tyle ważniejszych i bardziej potrzebnych „remontów” ulic i uliczek niż jakaś tam ul. Olimpijska, która w sumie jest zamkniętą uliczką a korzysta z niej garstka „działkowiczów”!
Nie wymagała ona żadnej poprawy jakości życia mieszkańców całego miasta!
Ale zapewne któryś wpływowy „swój” radny ma tam działkę … ehhh

Waldi

A co ze STAROWIEJSKĄ ?????????????????????????