Okradł ją podczas niedzielnej mszy w kościele w Ostrołęce

W minioną niedzielę, podczas mszy w jednym z kościołów w Ostrołęce młody ostrołęczanin ukradł portfel z dokumentami, kartą bankomatową i niewielką ilością pieniędzy – informuje Policja w Ostrołęce.

Ofiarą złodzieja była 59-letnia mieszkanka Ostrołęki. Kradzież zgłosiła na policję. Ta sprawdziła, że ktoś korzystał ze skradzionej karty bankomatowej w sklepach w Ostrołęce.

– Ustalenie danych personalnych mężczyzny nie sprawiło naszym funkcjonariuszom najmniejszych trudności, więc tego samego dnia rozpoczęły się czynności zmierzające do jego zatrzymania – informuje Krzysztof Kolator z Policji w Ostrołęce.

A do zatrzymania doszło we wtorek 12 maja, na jednym z osiedli w Ostrołęce. 20-letni mieszkaniec Ostrołęki nie stawiał oporu – zabrano go do aresztu.

Znaleziono przy nim kilka telefonów komórkowych, dokumenty i karty bankomatowe.

– Mężczyzna przyznał się do kradzieży oraz korzystania ze skradzionej karty bankomatowej – mówi Krzysztof Kolator, dodając, że 20-latek usłyszał już zarzuty.

Dodatkowo przyznał się do kilkunastu – wcześniej popełnionych przestępstw z art. 279 par. 1 kodeksu karnego. Usłyszał również zarzuty w tej sprawie.

To nie wszystko: 20-latek pozostaje w policyjnym areszcie, bo był również poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Ostrołęce w sprawie wcześniej prowadzonych postępowań.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
gość

Tacy ludzie mają jakieś sumienie .Moim zdaniem to jest skutek bezstresowego wychowania ,żadnej kary i żadnej odpowiedzialności .