Ogromny korek na wyjeździe z Ostrołęki! (zdjęcia)

Jeśli nie musicie teraz wyjeżdżać z Ostrołęki przez mosty, odłóżcie wyjazd na później. W piątek 3 lipca po południu utworzyły się duże korki. Kto w nich stoi, musi mieć nerwy ze stali i liczyć się z jazdą dłuższą o kilkadziesiąt minut.

Prawdziwy dramat na ulicach Ostrołęki. W korkach stoją kierowcy na alei Wojska Polskiego, na ulicach Bogusławskiego, Kopernika, Traugutta, Kopernika, Sienkiewicza, Orzeszkowej… Zakorkowane jest Stare Miasto. Aby wjechać na któryś z mostów, trzeba swoje odczekać…

Piątkowe korki w Ostrołęce to już norma. Dziś dodatkowo po południu doszło do wypadku w okolicach ulicy Słonecznej, za mostami. Ponadto jest po godz. 16.00, kiedy to mnóstwo osób w Ostrołęce kończy pracę i wraca do swoich domów, także do sąsiednich gmin.

Przypomnijmy, że trasy wylotowe z Ostrołęki bez korków były w programie wyborczym prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Nie tak dawno, z powodu dużych korków w mieście, prezydent postanowił o receptę na korki zapytać… ostrołęczan za pośrednictwem Facebooka. Propozycji wpłynęło sporo. Na razie miasto zastanawia się nad ograniczeniem ruchu tirów w Ostrołęce, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Czy jednak w tego typu przypadkach (wypadek, początek weekendu, po południe) takie rozwiązanie się sprawdzi? Czekamy na Wasze komentarze.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Vincenty

a miało być tak pięknie, a jest totalna masakra. Brakwo Kulik

Nina

Nie martwcie się , pan Kulik ma rozwiązania, sprawdźcie w jego programie wyborczym