Ogromne korki w Ostrołęce! Paraliż na Starym Mieście! (zdjęcia)

W sobotę 31 sierpnia zamknięto most zastępczy w Ostrołęce. Wyjazd z miasta jest bardzo utrudniony – tworzą się ogromne korki w drodze na jedyny czynny most im. Madalińskiego.

Jeśli możecie odłożyć wyjazd z miasta z soboty na niedzielę, zróbcie to!

Po zamknięciu mostu zastępczego bardzo duże korki tworzą się na ulicach Starego Miasta, które prowadzą na jedyny czynny most w mieście im. Madalińskiego.

Kierowcy czekają na ulicach Orzeszkowej, Głowackiego, Staszica i oczywiście Mostowej… Sparaliżowane jest całe Stare Miasto.

Termin zamknięcia mostu zastępczego jest bardzo nieszczęśliwy: w końcu to koniec wakacji i za chwilę zaczyna się rok szkolny. Wiele osób z okolicy wybrało się więc pewnie do Ostrołęki na zakupy związane z przygotowaniem swoich dzieci do szkoły… Teraz pewnie żałują i muszą stać w korkach.

Jeszcze gorzej może być po godz. 15.00: wówczas z pracy będą wracać pracownicy Urzędu Miasta Ostrołęki, którzy odpracowują wolny dzień.

Sytuacji na drogach nie ułatwiają też nieczynne w centrum miasta sygnalizacje świetlne – w tym tygodniu zabrano się akurat za ich modernizację. Bez „świateł” pozostają ważne skrzyżowania Bogusławskiego z Piłsudskiego oraz Bogusławskiego z 11 Listopada.

Most zastępczy zamknięto – przynajmniej tak zapewnia wykonawca – tylko na sobotę 31 sierpnia. Wszystko z powodu prac związanych z remontem starej przeprawy przez Narew.

Wyznaczono objazdy:

  • od Olsztyna i Warszawy (rondo księcia Siemowita III) – ulicą Obozową, Kilińskiego, Bogusławskiego do DK 61 (ul. R. Traugutta)
  • od strony Łomży (ulicy Mostowej) – ulicą Szpitalną, Farną, pl. Bema , Obozową do DK 61 (rondo Księcia Siemowita III)

Aktualizacja

Wyjazd z Ostrołęki i wjazd do miasta nadal jest zakorkowany, a prezydent Łukasz Kulik przeprasza ostrołęczan i osoby przejeżdżające przez Ostrołękę. Wystosował w tej sprawie pismo:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Vincenty

To jest właśnie dowód na to co by się działo gdyby Prezydent Kotowski nie wybudował przeprawy tymczasowej. Ale ważniejsze było hejtowac że asfalt się kruszy…

Maro

Dziś też się kruszy i jakoś nie dzwonią do klekota, a wcześniej ciągle szukali u niego pomocy

do Maro i Vincentego

A po co teraz dzwonić jak winny tej sytuacji zwiał na posadkę specjalisty do elektrowni

tępiciel lemingów

Winny brakowi takich korków na mieście, bo wybudował przeprawę tymczasową.

John

Ales ty durny, gdyby nie przeprawa zastępcza zbudowana przez byłego prezydenta bez kasy miejskiej byłaby klapa, tylko pajace tego nie łapią

maiu

poprzednia władza wmyśliłą sobie remot ronda przed wigilią, to był dopiero brak poszanowania dla wyborców

Sam

Co wy piszecie, nie ma żadnych utrudnień , teraz jest powszechna szczęśliwość , źle to było za poprzedniej kadencji. Kto nie wierzy własnym oczom, niech sprawdzi na mo, i poczyta mądrości koniowalskiego

PIC

NIGDY WIĘCEJ WYBORY POKAZAŁY KOGO TRZEBA POGONIĆ

Fryt5

Istna paranoja nastała w mieście ale i tak dobrze że oka leży nad narwią nie wisłą inaczej jeszcze odchody by nas zalewaly że stolicy… co też się dzieje w kraju tam gdzie ta pożal się Boże ,,opozycja,, przejęła władze normalnie szok😑

fryt5

ty fryta usiądź sobie na kiju od szczotki

Pimpek

Przejęła? Od kogo? Tam na szczęście PiS nigdy nie rządził.