Ogromne korki na Ławskiej! Czy miasto nie powinno zareagować?

Po zamknięciu na czas remontu odcinka ulicy Ostrowskiej ruch drogowy przeniósł się na ulicę Ławską. Na efekt nie trzeba było długo czekać: na drodze robią się bardzo duże korki. Kierowcy mają prawo być zdenerwowani…

Zakorkowany jest zwłaszcza rano i po południu odcinek ulicy Ławskiej od skrzyżowania z Graniczną do skrzyżowania z Przemysłową. Pisaliśmy o tym po raz pierwszy TUTAJ.

Mijają kolejne dni, a problem tylko narasta. Przejechanie 700-metrowego odcinka od jednego do drugiego skrzyżowania trwa od 10 do 15 minut. A i skręt z Ławskiej w ulicę Przemysłową w lewo (w stronę zakładów pracy) nie należy do najłatwiejszych. Nierzadko kierowcy wymuszają więc pierwszeństwo na innych uczestnikach ruchu drogowego.

Czy miasto nie powinno zatem zareagować? Ostrowska ma być zamknięta jeszcze przez około półtora tygodnia. Może na ten czas warto rano i po południu wysłać na wspomniane skrzyżowania policję lub straż miejską, aby służby pomogły rozładować korki? Tak zrobiono, gdy doszło do awarii świateł przy krzyżówce ulic Goworowskiej, Kopernika, Sienkiewicza i Kilińskiego, w centrum Ostrołęki. Po południu ruchem tam sterowała policja.

Co na ten temat sądzicie? Zachęcamy do komentowania.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Lokals

Przecież „miasto” już zareagowało:) Komendant Straży Miejskiej odszedł z pracy, a Wydział Dróg połączono z Inwestycjami, jak sądzę dyrektor Wydziału Dróg pewnie też z pracy odejdzie . Skutki? Jak na załączonym obrazku.

pytanie do kotowskiego

A może trzeba zapytać kotowskiego dlaczego przygotowując umowę z ostradą nie zadbał o zabezpieczenie takich sytuacji w umowie.
Dlaczego umowa którą podpisał kotowski pozwala ostradzie robić wszystko jak chce i kiedy chce.
Zapisy umowy powinny zabezpieczać przed samowolką ostrady.

Takowy

Racja

Ola@gmail

Proponuje pytać Kotowskiego przez kolejne 4 lata. To da oddech Kulikowi, który nic nie musi robi tylko aneksować i przedłużać. W tym czasie może spokojnie kolejne osoby wywalać z pracy.

Rak

Bałwanie, za organizację ruchu nie odpowiada umowa lecz bieżące uzgodnienia z miastem

do raka

A ostrada z kotowskim tak podpisali umowę że ma miasto głęboko w odby…ie i nic im nie można zrobić.

Mirek

ostrada pisała a Kotowski podpisywał co oni chcieli

Luk

Już dawno Kulik podpisał nowe aneksy z Ostradą. Aneksy zakładają wydłużenie inwestycji o rok. Wszystkim się opłaca bo Kulik może twierdzić ze przecież coś się ciągle buduje

Hania

Czemu łżesz pacanie? Płacą ci za to? Umowy z wykonawcami są w samorządzie standardowe, takie same były z Ostradą, Uni-bepem czy Amstone, łgarstwem chcesz usprawiedliwiać nieudaczników, na których głosowałeś ?

Ola@gmail

Tu nie chodzi o korki. Tu proszę państwa jest bity rekord długości trwania remontu ulicy. 3 rok tego remontu się zbliża. Miasto z Ostradą chcą przeciągnąć do wyborów kolejnych żeby było widać, że coś się buduje, kolejny aneks przedłuża remont na dały rok 2020, a państwo sobie tu jaja robią.

Hania

To oczywiste, że Kulik przedłużył umowę, każdy może zapytać

Lol

Chcieliście Kulika to mata

12
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x