Odznaka „Zasłużony dla Młodzieży Ostrołęckiej”. Wiadomo, kto ją otrzyma

Młodzieżowa Rada Miasta Ostrołęki napisała kto otrzyma pierwszą w historii odznakę „Zasłużony dla Młodzieży Ostrołęckiej”. Nie trafi ona do konkretnej osoby, a do instytucji.

Odznakę „Zasłużony dla Młodzieży Ostrołęckiej” dostanie Klub Oczko.

„Większością głosów pierwsze w historii miasta Ostrołęki odznaczenie „Zasłużony dla Młodzieży Ostrołęckiej” trafia do Klubu Oczko. Klub Oczko to podmiot, który od wielu lat współpracuje z ostrołęcką młodzieżą, organizując przy tym wydarzenia, które na stałe wpisały się w kulturalne życie Ostrołęki. Każdy młody, który chce realizować swoje artystyczne pasje, znajdzie swoje miejsce w Oczku.” – napisali na Facebooku młodzi radni i trudno się z nimi nie zgodzić.

Klub Oczko znajduje się na osiedlu Centrum, przy ul. Sikorskiego. Odbywają się w nim spektakle teatralne, recitale, koncerty, spotkania autorskie. Oczko organizuje warsztaty artystyczne, konkursy recytatorskie, prowadzi także działalność środowiskową w czasie ferii zimowych i wakacji. Kierownikiem Klubu Oczko jest Aleksandra Kowalewska.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gosc

To ciekawa i trafna decyzja

Hej

Taką odznakę powinien dostać każdy nauczyciel i dyrektor szkoły, rodzice ( może nie wszyscy), ale w szkołach jest sporo nauczycieli oddanych uczniom, którzy się wyróżniają w środowisku szkolnym. Klub Oczko tak ale nie teraz. Zła decyzja MRM Ostrołęki.

Mentzen

xd

Anna

Gratulacje dla „Oczka”. Nic nie wiadomo, kto był na liście kandydatów lub na liście instytucji działającej dla młodej generacji. Może na przyszłość o tym MRM pomyśli.