OCK wciąż bez dyrektora. Konkurs unieważniono

Ostrołęckie Centrum Kultury jeszcze będzie musiało poczekać na nowego dyrektora. Podjęto decyzję o unieważnienie przeprowadzonego konkursu na to stanowisko.

Poprzednim dyrektorem OCK był Bogdan Piątkowski. Po zmianie władzy w Ostrołęce, dzień po objęciu urzędu przez nowego prezydenta miasta Łukasza Kulika, stracił stanowisko. Pełniącym jego obowiązki został kierownik kina Jantar Jarosław Pasztaleniec.

Taka sytuacja nie mogła jednak trwać wiecznie i miasto ogłosiło konkurs na dyrektora OCK. Według naszych informacji cieszył się on dużym zainteresowaniem – do ratusza zgłosiło się 11 kandydatów, w tym właśnie Jarosław Pasztaleniec.

W piątek 29 marca prezydent miasta poinformował o wynikach naboru:

„Na podstawie regulaminu pracy komisji konkursowej oraz szczegółowego trybu jej pracy stanowiącego załącznik do zarządzenia 38/2019 prezydenta miasta Ostrołęki z dnia 13 lutego 2019 roku w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Ostrołęckiego Centrum Kultury prezydent miasta Ostrołęki podjął decyzję o unieważnieniu konkursu na stanowisko dyrektora Ostrołęckiego Centrum Kultury.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Socjalista

a szkoda przydałby cię deryktor co by sam ustalał co mają ludzie oglądać nie zwacając uwagi na wyniki finansowe zarządzanej spółki ,

tak

łomatko co to się wyprawia.

Kos

Zwolnić to się potrafi, ale znaleźć nowego, to dopiero sztuka. Ogrodowe zarządzanie.

Hop

A co to za komisja, gdzie stowarzyszenia, artysci, tworcy, , Kamera wielbiciel disco polo jako główny znawca? On nie odróżnia Galerii sztuki od galerii handlowej.

George

Czyżby oczy się co niektórym otwierają, że braki kadrowe się ma w swoich szeregach Nie sztuka zwolnic wieloletniego dyrektora trzeba mieć kim zapełnić te puste miejsca.Oj cienko to widzę?