O Ostrołęce i kolei w telewizji (wideo)

W TVP 3 Warszawa we wtorek 20 sierpnia było o Ostrołęce. Tematem była modernizacja linii kolejowej nr 35, która jest szansą dla naszego miasta i regionu.

O godz. 18.00 widzowie w programie „Kurier Mazowiecki” mogli obejrzeć materiał na temat inwestycji w połączenia kolejowe, która dotyczy Ostrołęki.

– Reaktywowana będzie linia kolejowa Ostrołęka-Szczytno. Drugie życie dostanie też nieczynny od lat i skazany na rozbiórkę tamtejszy most kolejowy. Zakończenie inwestycji za dwa lata – mówił prowadzący program na wstępie.

W materiale wyemitowanym w TVP 3 Warszawa wypowiedzieli się poseł Arkadiusz Czartoryski i radny miasta, kolejarz, Jerzy Grabowski.

Ostrołęka (…) odzyskuje swój kontakt z północą, z portami w Zatoce Gdańskiej, dokąd będziemy mogli wywozić towary – mówił w telewizji poseł Arkadiusz Czartoryski

– Mam nadzieję, że ten remont ożywi ten szlak, ożywi te miejsce i będziemy sobie podróżować – mówił z kolei Jerzy Grabowski.

Cały program obejrzycie TUTAJ. Początek materiału o Ostrołęce od 09:04.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Icek

Co 4 lata to samo nudy ja na pewno zagłosuje na nowe twarze

Młody

To stracisz swój głos. Nigdy nie mieliśmy tak skutecznego posła jak p. Czartoryski. Dla mnie to oczywiste, że trzeba wspierać tych co pokazali, że można wspierać region

Fryt5

No nie wiem np nowe twarze w ostroleckim ratuszu rewolucji nie robią rzekł bym nawet że jest gorzej niż było. Więc czy warto?

Kurp

Dobry czas dla regionu, choć jeszcze do wywalczenia wiele. Do boju Panie Arkadiuszu

Krzyś

Panie Arku tak trzymać

Vincenty

Cała północno-wschodnia Polska to biała plama w mapie połączeń kolejowych. Miło patrzec że w końcu coś poza zamykanie i wygaszaniem dzieje się w naszym regionie.

kolejarz emeryt

nie bądźcie obludnie co wybory to ta sama spiewka kolej a jej jak nie było tak nie będzie
nie jeden już robił sobie kampanie podpierajac się koleją i co? nie ma

Wyborca

To popatrz na oczy jeśliś kolejarz, wreszcie jest realna szansa i konkretne działania

Anka

umowa podpisana kasa jest budowa się rozpoczęła więc o co chodzi emerycie ? czytać nie umiesz ?

karol

Dobra wiadomość dla Ostrołęczan tak trzymać Panie Arku.

maria

Super Panie Pośle do dzieła!

kolejarz emeryt

13 no nie 14 października skończy reaktywacja linii nr 35 tak jak wiele innych obiecanek

Anka

wszystkie obiecanki Czartoryskiego okazały się realnymi. Ten facet nigdy nie oszukał. Elektrownia, Muzeum, remont mostu, ostatnio obwodnica a co do tej inwestycji to umowa na 300 mln jest podpisana i budowa już trwa

Ja

Elektrownia jeszcze znad ziemi nie wyrosła, a co do muzeum i „zasług” pana posła w tej kwestii… Lepiej być ostrożnym w formułowaniu takich opinii.

Ostrołęczanin

Zróbmy wszystko, by dalej szły dobre zmiany i inwestycje obecnego rządu. A do tego potrzebni są doświadczeni posłowie jak nasz poseł A. Czartoryski. Niech nikogo z nas nie zabraknie 13X

Abc

No! I to jest człowiek na którego warto oddać głos!! Reaktywacja linii kolejowych to potężny krok w stronę rozwoju

KKKKKKK

Ja na pewno zagłosuję na Posła Czartoryskiego, bo jest za co.