Nowy Lidl w Ostrołęce. Wiemy, kiedy otwarcie

Przy al. Jana Pawła II kończy się budowa nowego Lidla w Ostrołęce. Dowiedzieliśmy się, kiedy dyskont zostanie otwarty. Z tej okazji firma ma przygotować wiele promocji dla klientów.

Nowy Lidl powstaje naprzeciwko skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Blachnickiego (dawna Berlinga) w Ostrołęce. Będzie drugim w mieście: pierwszy działa przy ul. Witosa.

Nowy Lidl – kiedy otwarcie

Już wkrótce nowy Lidl w Ostrołęce zostanie otwarty. Sieć ma zamiar skusić klientów podczas otwarcia darmowymi przekąskami, a także – rzecz jasna – promocjami.

– Sklep Lidl w Ostrołęce planujemy otworzyć na koniec bieżącego miesiąca – dowiedzieliśmy się od Aleksandry Robaszkiewicz z Lidl Polska. – Z okazji otwarcia przygotowaliśmy liczne promocje na produkty spożywcze oraz artykuły przemysłowe. Wszystkich klientów poczęstujemy także pyszną kawą oraz croissantami.

W nowym Lidlu pracować będą 23 osoby. Kadra sklepu jest już skompletowana.

Lidl zarobki

Dodajmy, że od 1 marca 2019 pensje w Lidlu wzrosły o średnio o ok. 9,2 proc., jeśli porównać je z płacami w ubiegłym roku. Początkujący pracownik dostanie od 3 100 zł do 3 850 zł (wszystkie kwoty brutto). Po roku zatrudnienia otrzyma od 3 250 zł do 4 050 zł, a po dwóch – od 3 450 zł do 4 350 zł .

Dokładna pensja w Lidlu zależy od lokalizacji sklepu – w miastach, gdzie koszty życia są większe, pracownicy mogą liczyć na większe wynagrodzenie.

Na koniec dodajmy, że obok nowego Lidla ma zostać wybudowany nowy obiekt handlowy: Alejka Blisko Ciebie. Inwestorem jest firma Dimeg Invest. Nieopodal powstają też nowe bloki.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
leokadia

fajnie