Nike Ostrołęka walczy o złoto. Finał 23 marca!

23 marca w Hali im. A. Gołasia w Ostrołęce odbędzie się starcie dwóch najlepszych zespołów na Mazowszu. Będzie to walka o złoty medal.

W pierwszym meczu siatkarki Nike, niestety, przegrały z LSW Warszawa 3:1, jednak już jutro decydujący rewanż. Aby wygrać to spotkanie drużyna z Ostrołęki musi doprowadzić do wyniku 3:1 lub 3:0, by zagrać złotego seta. Wierzymy, że tak się stanie dlatego wspieramy drużynę i wszyscy meldujemy się w hali przy ul. Traugutta o godz. 18.00.

Mam nadzieję, że kibice dopiszą i będą mogli obejrzeć dobry mecz siatkówki – mówi kapitan sieniorskiej drużyny, Urszulą Kosek. – Nastroje przed sobotą mamy bardzo pozytywne. Naszym zdaniem, wynik jest cały czas otwarty. Dobrze znamy naszego przeciwnika, wiemy czego się spodziewać. Drużyna LSW jest bardzo doświadczonym zespołem o dobrych parametrach fizycznych. Mecz zagramy na Hali Gołasia, dawno nas tam nie było, dlatego też na cały tydzień przeniosłyśmy tam swoje treningi. I fajnie było wrócić na halę Gołasia. Bardzo dobrze pamiętam sezony w ll lidze, kiedy codziennie tam trenowałyśmy.

Nike ma już pewne miejsce w ćwierćfinałach o awans do ll ligi, które odbędą się na początku kwietnia, ale zespół z Ostrołęki chce powalczyć o pierwsze miejsce na Mazowszu (w poprzednim sezonie ostrołęczanki wywalczyły srebro).

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
wera

powodzenia

gość

trzymam kciuki za wygraną Nike