Nike na dobrej drodze do II ligi. W Ostródzie wygrana 3:0

W turnieju, który został rozegrany 6 kwietnia w Ostródzie, odbył się tylko jeden mecz: Nike Ostrołęka kontra SMS Ostróda. Był to mecz o pierwsze miejsce w ćwierćfinałach. I ostrołęczanki go wygrały 3:0.

Nie zagrał MUKS Wojskowe Warszawa. Zespół ten został wykluczony na podstawie punktu regulaminu PZPS. Natomiast jeszcze wcześniej wycofał się zespół z Łomży, który w województwie podlaskim zdobył pierwsze miejsce. Dlatego też jeszcze przed ćwierćfinałami oba zespoły, które zmierzyły się w Ostródzie, miały zapewniony awans do dalszej gry o ll ligę.

Mecz rozegrany 6 kwietnia zakończył się wynikiem 3:0 (25:18, 25:25, 25:21) dla siatkarek z Ostrołęki. Pierwszy set przebiegał od początku do końca pod kontrolą drużyny Nike. W drugim i trzecim secie rytm nadawały dziewczyny z SMS, ale – za każdym razem, Nike w końcówce zachowywała zimną krew i wygrywała.

Przed Nike przygotowanie do półfinału, który prawdopodobnie zostanie rozegrany w Ostrołęce, w dniach 26-28 kwietnia.