Nietypowa reklama w centrum Ostrołęki. „…przyjdź i zobacz”

Wiara i Kościół również potrzebują reklamy. Obok Parku Wodnego w Ostrołęce znaleźć więc można taki o to billboard.

A zachęca on, aby wybrać się do kościoła w Rzekuniu w każdy wtorek o godz. 19.30. „…przyjdź i zobacz” – brzmi hasło namawiające do zajrzenia w tym dniu do świątyni. Co się zatem będzie tam działo?

Odpowiedź znajdujemy na stronie internetowej parafii w Rzekuniu, w zakładce „wspólnoty”. W każdy wtorek o godz. 19.30 w kościele spotyka się Wspólnota Gloriosa Trinita, która prowadzi adorację Najświętszego Sakramentu.

O samej wspólnocie na stronie rzekuńskiej parafii czytamy, że:

Ruch Gloriosa Trinita, poświęcony Trójcy Świętej, dąży do głębokiego nawrócenia i oczyszczenia duchowego środowisk, w których żyją chrześcijanie. Pragnie pomóc ludziom w przejściu od wiary z przyzwyczajenia, zależnej od środowiska, – do wiary osobistej, z wewnętrznego przekonania.

Na koniec dodajmy, że 19 października w Szkole Podstawowej nr 26 przy ul. Radzymińskiej 26 w Białymstoku odbędzie się Międzynarodowa Kongregacja Katolickiego Ruchu Ewangelizacyjnego Gloriosa Trinità. W programie m.in.: msza święta, koronka do Miłosierdzia Bożego, świadectwa, konferencja  założyciela Ruchu – ks. Andrzeja Święcińskiego (więcej informacji TUTAJ).

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Greg

A ja już byłem , warto, każdemu polecam kto ma otwarty umysł i serce

Gość

„Każda ewangelizacja od Adoracji ma wychodzić i do Adoracji ma prowadzić, „

2
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x