Nieczysta walka na banery. W Rzekuniu zamalowano Andrzeja Dudę

Ktoś zniszczył 6 banerów prezydenta Andrzeja Dudy w Rzekuniu. Sprawę zgłoszono na policję.

W nocy z 1 na 2 lipca ktoś zniszczył 6 banerów prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Banery były zawieszone na ogrodzeniach prywatnych posesji przy ul. Kościuszki i Ostrowskiej w Rzekuniu. Wandal bądź wandale pomalowali je czarną farbą.

– Wcześniej też miał miejsce incydent: ktoś zamalował na czerwono 2 banery. Teraz jednak postanowiliśmy zainterweniować – mówi pan Wojciech, który jest tym aktami wandalizmu zaskoczony. – Na osiedlu Stacja udało się dojść do winowajcy, może i w tym przypadku się uda.

Sprawę zgłoszono na policję. Według naszych informacji są świadkowie zdarzenia.

Przypomnijmy, że w pierwszej turze na Andrzeja Dudę w Ostrołęce głosowało 48,67% mieszkańców (na Rafała Trzaskowskiego – 25,01%), a w powiecie ostrołęckim – 65,58% mieszkańców (Rafał Trzaskowski – 12,18%).

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy zdewastowano baner wyborczy Andrzeja Dudy. W tym przypadku nawet udało się ustalić sprawcę:

1.5 2 głosów
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Tak się „robi” wybory:
W Bytomiu jeden z członków komisji wyborczej fałszował karty do głosowania, na których wybrano Rafała Trzaskowskiego. Mężczyzna podczas liczenia głosów, dopisywał na karcie kolejny znak „X” unieważniając głos. Sprawą zajmuje się policja.”
A co do gościa na banerze to kto wie czy nie przyjdzie taki dzień że będzie pokazywany w gazetach z taką czarną opaską i skrótem Andzrzej D.

Gość

Działacz PiS z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów rozbił służbowe auto żony, która pracuje w elektrowni…”

Sprawiedliwi?

Prawo i „sprawiedliwość”!

Abc

Jakim trzeba być człowiekiem i co mieć w głowie żeby niszczyć banery, niech każdy sobie wiesza co chce

Qqwwaqew

Powiedz to wszystkim tym wyborcom których głosy w demokratycznych wyborach chciał zakłamać przestępca zasiadający w komisji wyborczej w Bytomiu.
Typowy zwolennik prez#esa.
Skoro legalnie się nie da to zrobi poza prawem.
Tą łapę którą delegalizował głosy powinni mu obciąć…. Potem kazać zjeść a jak już ją wys#ra to jeszcze raz zjeść.