Nie żyje Wojciech Kulesza, były proboszcz parafii w Czerwinie

Z przykrością informujemy o śmierci księdza kanonika Wojciecha Kuleszy. Był on przez wiele lat proboszczem parafii w Czerwinie.

Ksiądz Wojciech Kulesza, emerytowany kapłan diecezji łomżyńskiej, zmarł 11 grudnia 2020 r. Miał 80 lat.

W przeszłości był proboszczem parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Czerwinie – było to w latach 1992 – 2012. Był też budowniczym kościoła w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Koźle. W kapłaństwie był 52 lata.

W niedzielę 13 grudnia od godz. 16.00 zostanie wystawione ciało w kaplicy pw. św. Józefa w Domu Pogrzebowym Marczyk przy ul. Przykoszarowej 22 A. O godz. 17.00 odbędzie się msza św. za zmarłego kapłana.

Dzień później, w poniedziałek 14 grudnia o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Łomży pod przewodnictwem biskupa łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego.

Na godz. 12.00 zaplanowano mszę św. pogrzebową w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Koźle, także pod przewodnictwem biskupa. Po nabożeństwie trumna z ciałem śp. Ks. kan. Wojciecha Kuleszy zostanie złożona na cmentarzu parafialnym w Koźle.

Z racji panującej pandemii nie jest przewidziana konsolacja.

Fot. Pixabay