Nie ma imprez, zawodów, więc wójtowie organizują… konkursy na Facebooku

Różne są pomysły na wypełnienie luki po odwołanych z powodu epidemii koronawirusa imprezach, zawodach sportowych. Niektórzy wójtowie postanowili czas spędzany w domu umilić, organizując konkursy z nagrodami na swoim Facebooku.

Jako pierwszy (albo jeden z pierwszych, bo o innych przypadkach nam nie wiadomo) na pomysł organizowania konkursów na Facebooku wpadł wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski. Kilka dni temu napisał:

Kochani, rozmawiamy, tęsknimy, narzekamy, miewamy nadzieję, albo dni smutne. Od dzisiaj, każdego dnia, będę ogłaszał konkursy, nagrodą jest dobra książka, do odebrania w miejscu, przeze mnie wskazanym. 

I pytał już internautów o chłopca o imieniu Fonsito czy też o imię poetki, która mieszkała na greckiej wyspie Lesbos.

Do wójta Łukaszewskiego dołączył nie dawno wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak. Na swoim Facebooku, dwa razy w tygodniu, będzie ogłaszał konkursy i zabawy. Oczywiście – z nagrodami, którymi będą zapewne gadżety związane z gminą. Na początek najlepsi otrzymają filiżankę z herbem gminy.

Wiem jak ciężko jest cały czas przebywać w domu mając ograniczony ruch. Dlatego zapewnimy wam trochę rozrywki – napisał Bartosz Podolak.

O czym był pierwszy konkurs wójta gminy Rzekuń? To było pytanie z literatury pięknej:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kurp

Łukaszenko promuje się na Fejsie. Ten gość dla władzy zrobi wszystko. Żałosne.

Barbara

Kurpiu, jeśli ma Pan na myśli Dariusza Łukaszewskiego, to nic bardziej mylnego. Ten wybitny poeta robił i robi mnóstwo dla ludzi. Także ostrołęczanie jeździli do Kadzidła na spotkania ze wspaniałymi ludźmi kultury, których zapraszał. Z przyjemnością przeczytałam wzmiankę o wójcie Kadzidła (postawił na świetną bibliotekę) w książce ks. Bonieckiego „Strefa dobrego zasięgu”. Polecam. Pozdrawiam.

Kurp

Widać, że nie z Kadzidła jesteś. To najgorszy gospodarz w Powiecie.

kinol

no co ty gadasz ??
Ten drugi z fotki nie ma sobie równych w promocji
celebryta. Daruś może u niego praktyki mieć

Hhgg

Otóż ten drugi to człowiek, który pracuje za dwóch. Dba o mieszkańców w każdej sytuacji. To bardzo potrzebne i dobre

z pod innego art. co dzieje się w Rzekuniu

Tylko do takich działań się nadaje. Lans i tańce. Myślę, że wojtowie do czegoś innego zostali wybrani. „Szanowni mieszkańcy Gminy Rzekuń W związku z tym że pan wójt gminy Rzekun,-Bartosz Podolak usuwa moje komentarze w których zawarłem bardzo ważne spostrzeżenia odnośnie rozprzestrzenienia wirusa COVID-19. Drodzy państwo wójt zamieścił na swoim profilu iformacje odnośnie roznoszenia ulotek do wszystkich mieszkańców przez sołtysów radnych i harcerzy.Uwazam to działanie za bardzo nieodpowiedzialne.Naraza w ten sposób zdrowie i zycie osób roznoszących jak również mieszkańców do których oni dotrą z ulotkami.Zapewne pan wójt posiada wiedzę że terenie naszej gminy są osoby poddane kwarantannie lub znajdując e… Czytaj więcej »

mela

Kinia odejdz od kompa i nie chwal sie takiego nieudacznika nie znajdziesz ze świecą

Zero pojęcia o samorzadzie i inwestycjach,
promocja promocja i rodzina plus

Hhgg

Wójt Podolak to bardzo dobry człowiek

8
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x