„Nie godzimy się na program zwijania Polski powiatowej” (wideo)

– Polska powinna rozwijać się równomiernie – mówi poseł Prawa i Sprawiedliwości Arkadiusz Czartoryski.

Poseł przyjechał do Łysych w powiecie ostrołęckim w ramach będącej na finiszu kampanii wyborczej. Czemu do Łysych? To tamtejszy posterunek policji zlikwidowano za czasów rządów PO, a odtworzono go już za rządów PiS i prezydentury Andrzeja Dudy.

– Warto przypomnieć, że kiedy rządziła Platforma Obywatelska, kiedy pan Rafał Trzaskowski był ministrem, zlikwidowano połowę posterunków policji w Polsce – mówił poseł. – Ale zlikwidowano też tysiąc szkół na prowincji i ponad tysiąc urzędów pocztowych. Dzisiaj nie jest łatwo zamknąć szkołę, zatrzymaliśmy likwidację urzędów pocztowych, a posterunki policji odtwarzamy.

PiS nie godzi się na program PO zwijania Polski powiatowej. Polska powinna rozwijać się równomiernie.

3.8 10 głosów
Ocena artykułu
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kapusta

Głupiś ty

gość

Teraz PiS niszczy szkoły, zaniża subwencje finansowe przez co samorządy nie mają pieniędzy na funkcjonowanie placówek.
Szczują społeczeństwo na nauczycieli.
Tak właśnie dba PiS o edukację a raczej o zniszczenie edukacji bo głupim narodem łatwiej sterować.

John

Ciebie gościu już nic nie ogłupi

Gość

„To już nieuniknione: wypłata unijnych funduszy dla Polski będzie uzależniona od przestrzegania rządów prawa”Zarówno liderzy Parlamentu Europejskiego, jak i szef Rady Europejskiej Charles Michel, zapowiadają „silne powiązanie między wypłatą funduszy UE a poszanowaniem rządów prawa”
Przez to że PiS niszczy sądownictwo w Polsce nasz kraj będzie miał problemy z otrzymywaniem pieniędzy unijnych.
Podziękujmy w wyborach dudzie i kaczyńskiemu.

Kasia

Wielki pokłon dla Pana Predyzdenta A. Dudy A także dla Pana Panie Pośle bo gdyby ne Pan nie było tego posterunku jak i wielu innych zlikwidowanych za czasów PO czytaj Trzaskowskiego

gość

PiS powoli ale zdecydowanie niszczy samorządy.
Próbuje wszystkim sterować centralnie nie mając pojęcia co jest samorządom potrzebne.
Przerzuca obowiązki na samorządy jednocześnie nie dając pieniędzy na ich realizację.
Nagradza tylko spolegliwych i wiernych jak psy.
PiS z dudą chcą z Polków zrobić bezmyślnych sługusów. Szczuje ich na siebie wzajemnie.
Duda który ułaskawił pedofila jest kaczyńskiemu potrzebny by do końca zniewolić Polaków.

Wera

W Ostrołęce nigdy nie było tak potężnego rządowego wsparcia finansowego dla samorządu jak w ostatniej kadencji pana Kotowskiego ( np. pieniądze na most, na drogi, na budowę Muzeum, na wsparcie dzieci i seniorów. To konkretne miliony. Każdy normalny człowiek to widzi

do Wera

kotowski zadłużył Ostrołękę jak żaden prezydent do tej pory.

Wera

W kadencjach Kotowskiego nigdy nie wydano pożyczonej złotówki na wydatki bieżące . Obligacje szły na inwestycje i wkład do inwestycji unijnych. To dobra strategia, bo zbudowano i odnowiono grubo ponad sto ulic, powstały bloki dla uboższych , mamy nowoczesny basen, stację segregacji odpadów , kilkanaście boisk, nową salę kinową,przebudowany na lata most i wiele innych konkretów . Pieniądze z obligacji mocno się przydały

Max

Kotowski za zgodą rady prowadził duże inwestycje przy wsparciu obligacjami. Nigdy nie pożyczał na administrację czy oświatę

aaa

Oby jak najszybciej skończyły się czasy pisu, długopis przegra, a czartoryski zniknie z polityki. Prawda jest taka, że pisiory żerują i robią w konia najsłabszych, najgłupszych w tym kraju.

Gość

„Wyłudzenie metodą na wnuczka. Radny wpadł na gorącym uczynku”Radny w ostatnich wyborach do rady gminy reprezentował komitet wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Ostatnio był także zaangażowany w kampanię prezydenta Andrzeja Dudy, jako koordynator w gminie Skrzyszów.
lubelska_policja_gov_pl

jam

pełna zgoda z Panem posłem. Nigdy więcej Platformy !

Marip

Panie Pośle.
Gratuluję sukcesów i liczę na następne.
Za to co robi Pan dla nas i Polski bardzo dziękuję.

Tre

Dobrze Poseł gada

Reto

Jak ktoś nie pamięta jak było to ma krótka pamięć. Wszystko zwijali, zamykali, gminy się nie liczyły. Od kiedy PiS przejął władze zaczęło się dziać. Posterunki to jedno, ale warto tez wspomnieć o tym jak np rozkwitły koła gospodyń wiejskich. Ludzie chcą żyć razem, budować coś dla małych ojczyzn

Jacek

Ma Pan rację. Nasza wiara, nasza rodzina, to one są fundamentem naszej rodziny.Jestem z Panem.

do Wera

On troszczy się jedynie o własną rodzinę.Wszystkie inne ma gdzieś.

Ola

Tylko ludzie zaślepieni propagandą PiS wierzą w słowa posła Czartoryskiego. Obudzą się pewnego dnia jako niewolnicy takich indywiduów hak poseł. Duda napisał miernie test ba aplikację i go oblał, a teraz z PiSem demoluję prawo. Czartoryski też do orłów intelektu nie należy sądząc po jego wypowiedziach. Akurat pasuję do PiS, gdzie ma się dobrze jako typowy BMW.

Maro

Ola w prostym tekście robisz błędy, a do tego piszesz głupoty. Przeczytaj, co napisałaś i pomyśl, jeśli potrafisz.

Ola

Za literówki przepraszam. Jakieś merytoryczne argumenty?

Maro

Pan Prezydent Andrzej Duda ma doktorat, jego wypowiedzi są na najwyższym poziomie, mówi mocno , merytorycznie i bez kartki. Pan Poseł Czartoryski już w liceum był świetny np. z historii, słuchałem wielu jego wypowiedzi, zawsze na wysokim poziomie. A przy okazji – słuchałeś kiedyś wystąpień Kulika czy Kleczkowskiego? Znalazłaś tam jakieś treści?

Mike

Pan poseł A.Cz nie zrobił nic przez tyle lat będąc posłem dla Ostrołęki nic przez tyle lat nie wywalczył dla miasta,dziamgać i stękać to potrafi no i fotkami z sejmu chwalić,panie pośle weź pan już przestań bo wstyd za pana.

EnergoEtyk

O czym piszesz? Zawsze Pan Poseł popierał projekty dobre dla Ostrołęki. Cóż jednak mogł poseł w sejmie zrobić za rządów słońca Peru czy chytrej baby z Radomia(niech mi Radom wybaczy) Cóż może teraz gdy w Ostrołęce rządzi klika która za pieniądze podatników dla zrobienia miejsca swoim zwolniła większość fachowych osób pracujących na rzecz miasta. Pan „Śniadanie” jest uosobieniem tego co można teraz w Ostrołęce. Czemu wstydzisz się za pana posła? Bo mówi prawdę. I o tym są te wybory. Nie pytać naszych o przekręty tylko wszystko co dobre zrobił rząd krytykować i obrzydzać zwykłym ludziom. Tylko ANDRZEJ DUDA.

Gość

Widzę że redakcja przesuwa artykuły z niewygodnymi komentarzami na koniec kolejki żeby nikt nie czytał.