Nie było przeszukania domu posła PiS

We wtorek 8 września CBA w Ostrołęce zatrzymało osoby w związku z podejrzeniem wręczania i przyjmowania korzyści majątkowych. W mediach pojawiła się nieprawdziwa informacja o tym, że doszło do przeszukania domu posła Arkadiusza Czartoryskiego PiS, a także mieszkania jego córki. Osoby zatrzymane podczas akcji CBA nie są też członkami Prawa i Sprawiedliwości.

Funkcjonariusze gdańskiej Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego wspólnie z Prokuraturą Regionalną w Białymstoku zatrzymali cztery osoby w związku z podejrzeniem wręczania i przyjmowania korzyści majątkowych. Do zatrzymań doszło także i w Ostrołęce.

Na portalu tvn24.pl napisano, jakoby w związku z akcją CBA w Ostrołęce miało dojść do przeszukania domu posła PiS Arkadiusza Czartoryskiego, a także mieszkania jego córki w Warszawie. Wiadomość tą powielono w innych mediach.

Poseł dementuje jednak te informacje – żadne przeszukanie jego domu i mieszkania jego córki przez CBA nie miało miejsca. Napisał w tej sprawie oświadczenie, oto jego fragment:

„Informuję, że nie dokonano u mnie w domu przeszukania, nie dokonano przeszukania w mieszkaniu w Warszawie, nie posiadam i nigdy nie posiadałem mieszkania w Warszawie.

Moja córka nie posiada mieszkania w Warszawie, nie wynajmuje w żadnej formie mieszkania w Warszawie i nie korzysta z żadnego mieszkania w Warszawie. Pragnę dodać, że nie dokonano również żadnego przeszukania w mieszkaniu córki w Ostrołęce.”

Dodajmy, że osoby zatrzymane nie są członkami partii Prawo i Sprawiedliwość.

2.3 3 głosów
Ocena artykułu
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gosc

I co trole? Zatkało kakao?

gosc

„Poseł Arkadiusz Czartoryski zaprzeczył przeszukaniu jego domu. W rozmowie z TVN24 przyznał jednak, że funkcjonariusze CBA pojawili się w jego domu w Ostrołęce i zażądali wydania dokumentów, które mogą mieć związek z prowadzonym postępowaniem.

– W środę udało nam się porozmawiać z posłem Arkadiuszem Czartoryskim. Przyznał, że agenci CBA pojawili się w jego domu w Ostrołęce i zażądali wydania dokumentów, które mogą mieć związek ze sprawą… …poseł odmówił odpowiedzi na pytanie, czy CBA zażądało również wydania jego telefonu, komputera oraz nośników pamięci.Fan

Ludzie jak wy nienawidzicie wszystkich wokół was .Poseł oświadcza ze nie było przeszukania w jego mieszkaniu , a wy swoje . Wszyscy wiedzą ze osoby podejrzane nie są członkami PiS a wy swoje .Jesteście bardzo bardzo bardzo złymi osobnikami- lub ubekami

do Fana PiS

To dlaczego poseł zamiast uczciwie przedstawić sprawę kręci i udaje głupiego ?
Ja nienawidzę jedynie cwaniactwa i krętactwa.
Zamiast „nie było żadnego przeszukania” powinien napisać „przeszukanie było niepotrzebne gdyż ze względu na dobro śledztwa przekazałem wszystkie posiadane materiały” ….. no ale do tego trzeba mieć honor i jaja.

gosc

A może chodzi o gry słowne…
…przeszukanie, wizyta kurtuazyjna, odwiedziny, wskok po szklankę cukru.

Kamil

Gościu , ty przecież wszystko wiesz, ty znałeś wyniki działań służb jeszcze przed tymi działaniami , ty już wydałeś wyrok, w końcu kosmici czasem „oświecają” wybranych!

Tomek

Panie Pośle, po ludzku to współczuję . W Ostrołęce wszyscy się znają, do Pana każdy mógł przyjść na rozmowę w biurze, trudno żeby Pan udawał , że nie zna ostrołęczan. Tak bywa, że czasem rykoszetem dostaje się za tych, wobec których coś się toczy. Życzę dużo sił

gosc

Typowo PiSowskie zagranie.
Napisał oświadczenie w którym zamieszał z nadzieją że „lud głupi to kupi”
Niby nie skłamał ale całej prawdy nie powiedział.
Nie było przeszukania bo sam wydał „fanty”.
Mieszkania nie posiada bo oficjalnie nie jest jego własnością.
Córka mieszkania w Warszawie też nie posiada (na własność).

tępiciel lemingów

Typowo antypisowskie zagranie. Wiesz lepiej co posiada poseł.

„„Informuję, że nie dokonano u mnie w domu przeszukania, nie dokonano przeszukania w mieszkaniu w Warszawie, nie posiadam i nigdy nie posiadałem mieszkania w Warszawie.
Moja córka nie posiada mieszkania w Warszawie, nie wynajmuje w żadnej formie mieszkania w Warszawie i nie korzysta z żadnego mieszkania w Warszawie. Pragnę dodać, że nie dokonano również żadnego przeszukania w mieszkaniu córki w Ostrołęce.””

gosc

Po#pieprzył, po#pieprzył a do sedna sprawy czyli „odwiedzin” CBA nie odniósł się ani słowem

gosc

Prokuratura Regionalna w Białymstoku:
„W sprawie wydano postanowienie o wydaniu rzeczy i przeszukaniu w mieszkaniach zajmowanych przez Posła na Sejm RP oraz jego córkę, jednakże z uwagi na dobrowolne wydanie żądanych rzeczy, odstąpiono od dokonania czynności przeszukań”

hmm

Czyli, wiedzieli że przyjdą i mieli wszystko zapakowane do pudełeczka…

Brawo Wy

Tomek

Skoro ty mówisz i w mo pisali to na sto procent prawda ( tzn. gó… prawda)

szybko się uczycie

Noooooo redakcja terazPIS się rozwija 😉
Macie już 14 komentów.

Widzicie co powinniście publikować?
Przekręty pisiaków i już jest więcej odsłon haha