Nasze zespoły chętnie polecane na wesele

Wybór zespołu na wesele to ważna decyzja podczas organizacji całej uroczystości. Jak się okazuje, warto stawiać na nasze lokalne kapele…

Gazeta Współczesna przygotowała zestawienie „TOP 10 najlepszych zespołów weselnych w województwie podlaskim”. Aby stworzyć ranking, sprawdzono stronę Wesele z klasą: kolejność zajmowaną przez kapele ustalono na podstawie ocen i recenzji zamieszczonych na portalu. A użytkownicy serwisu oceniali jakość usługi, repertuar, cenę, prezencję i zgodność z ustaleniami.

W rankingu znalazły się nie tylko zespoły z województwa podlaskiego, ale też i całej Polski. Nie zabrakło też i reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego…

I tak, 9. miejsce zajął ostrołęcki zespół Vertim. W jednym z komentarzy dodanych przez użytkowników portalu Wesele z klasą napisano:

„Zespół Vertim uświetnił najwspanialszy dzień w naszym życiu. Zabawa był fantastyczna, jak to się mówi było grubo. Właśnie mija 12 dzień po naszym weselu, a jak mamy jakikolwiek kontakt z naszymi gośćmi to każdy wspomina jak rewelacyjny mieliśmy zespół. Właściwie zespół na weselu to podstawa także, każdemu szczerze polecamy. Wokal i gra na akordeonie Pana Roberta rozwala system. Pozdrawiamy Marta i Kuba.”

Z kolei na 6. miejscu znalazł się zespół BezPrzerwy. Kapela jest akurat z Długosiodła, ale gra w niej pochodzący z gminy Goworowo Mariusz Mierzejewski (który jest też gitarzystą w rockowym bandzie Strefa 51).

Fot. Facebook Vertim i BezPrzerwy