„Nasz nowy dom” z Przytuł Starych już wkrótce. Zapowiedź odcinka

Katarzyna Dowbor i ekipa programu telewizji Polsat „Nasz nowy dom” przyjechali do Przytuł Starych, gm. Rzekuń, aby pomóc pewnej rodzinie. Niedługo w TV będzie można obejrzeć odcinek tego popularnego reality show.

W programie „Nasz nowy dom” ekipa remontowa z prowadzącą show Katarzyną Dowbor na czele pomaga rodzinom bądź osobom, których ciężko doświadczył los i żyją w kiepskich warunkach. Jakiś czas temu wybrała się do Przytuł Starych, w gminie Rzekuń.

Wkrótce widzowie będą mogli poznać historię mieszkającej tam rodziny i zobaczyć efekty pracy Katarzyny Dowbor i jej ekipy.

W zapowiedzi odcinka „Nasz nowy dom” o rodzinie z Przytuł Starych czytamy:

„Nieopodal Ostrołęki, w Przytułach Starych mieszka pani Zofia, która stworzyła rodzinę zastępczą dla swojego wnuka Huberta.

Chociaż chłopiec stara się wyręczać krewną we wszystkim, to ich życie bez wody, łazienki i kanalizacji jest bardzo trudne.

Dodatkową przeszkodę stanowi nieszczelny dach. Babcia i wnuk mieszkają w jednym pokoju, który jest ogrzewany mogącą w każdej chwili wybuchnąć kozą. Ekipa Wieśka Nowobilskiego z zapałem zabiera się za remont. Tymczasem Martyna Kupczyk przygotowuje niezwykłą niespodziankę dla Huberta.”

„Nasz nowy dom” z Przytuł Starych – kiedy?

„Nasz nowy dom” o rodzinie z Przytuł Starych obejrzymy już niedługo: wyemitowany będzie w środę 27 listopada w telewizji Polsat. Początek o godz. 20.05.

Odcinek można obejrzeć też przed emisją w TV, ale trzeba za taką możliwość zapłacić. TUTAJ więcej informacji i wideo.

Fot. Facebook „Nasz nowy dom”