Nasi policjanci wysoko w zawodach Dzielnicowy Roku

Zadowoleni ze swojego udziału w finale zawodów Dzielnicowy Roku mogą być policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Finał zawodów odbył się w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, w dniach 5-6 września. Rywalizowano o tytuł najlepszego dzielnicowego i najlepszego kierownika dzielnicowych w KWP zs. w Radomiu

I tak, asp. Kornelia Suchodolska-Krysińska (na zdjęciu) i podkomisarz Tomasz Chrzanowski, którzy są kierownikami rewiru dzielnicowych, zajęli wysokie miejsca.

Policjantka zajęła 2. miejsce na 21 kierowników rewirów dzielnicowych, którzy brali udział w konkursie. Z kolei na miejscu 4. uplasował się podkomisarz Tomasz Chrzanowski.

Spośród 56 dzielnicowych 5. miejsce zajął asp. Janusz Kośnik, który na co dzień pełni służbę na osiedlach Sienkiewicza i Łęczysk.

Janusz Kośnik

W konkursie na szczeblu wojewódzkim startujący w nim dzielnicowi rywalizowali m.in. podczas:

• testu z wiedzy policyjnej
  • strzelaniu
  • symulacji przyjęcia interesanta

W zawodach kierowników dzielnicowych uczestnicy rozwiązywali test z wiedzy zawodowej.