Narew Ostrołęka pożegnała się z trenerem Dariuszem Narolewskim

Narew Ostrołęka poinformowała, że w następnym sezonie drużyny nie poprowadzi już trener Dariusz Narolewski. – Będziemy pamiętali o tym, ile zrobił dla Narwi – powiedział prezes Narwi Kamil Drężek.

Zarząd Narwi Ostrołęka podjął decyzję o nieprzedłużaniu umowy z trenerem Dariuszem Narolewskim.

„Tym samym zakończyła się druga przygoda tego szkoleniowca w Narwi. Łącznie poprowadził on nasz klub w lidze w 61 meczach (39 zwycięstw, 7 remisów i 15 porażek, bramki 163-103) – w IV lidze, okręgówce i A-klasie. Sprawia to, że jest piąty (z 39 osób) na liście wszech czasów trenerów Narwi. Do wyminięcia legendarnego Aleksandra Harabasza zabrakło trzech spotkań.” – czytamy na stronie klubu.

Bardzo dziękuję za współpracę całej Narwi, zarządowi, zawodnikom i kibicom. Narew już na zawsze będzie w moim sercu, to mogę Wam zagwarantować – powiedział trener Narolewski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Chciałbym bardzo podziękować trenerowi za wykonaną z sercem pracę przy odbudowie Narwi. Będziemy pamiętali o tym, ile zrobił dla Narwi, o jego zaangażowaniu i podejściu do naszego klubu. Życzymy trenerowi wszystkiego dobrego na dalszej drodze zawodowej i w życiu prywatnym – powiedział prezes Narwi Kamil Drężek.

Przypomnijmy, że w tym sezonie Narew nie wywalczyła awansu do IV ligi. Wprawdzie przed epidemią koronawirusa piłkarze z Ostrołęki byli liderem w tabeli, ale trzy ostatnie mecze zupełnie im nie wyszły i promocja do wyższej klasy rozgrywkowej przepadła.

Fot. MZKS Narew Ostrołęka