Nagrywanie rozmów w Urzędzie Miasta. Radny dostał odpowiedź

Co z nagrywaniem rozmów w Urzędzie Miasta Ostrołęki? Wiceprzewodniczący Rady Miasta Jakub Frydryk otrzymał odpowiedź w tej sprawie.

Według naszych ustaleń urzędnicy zostali poinformowani przez prezydenta o tym, że będą nagrywane rozmowy z petentami, a także wewnętrzne połączenia. Dowiedzieliśmy się tego od kilku osób. Jako dowód pokazano nam treść wiadomości Łukasza Kulika skierowaną do pracowników ratusza, z 30 kwietnia.

Gdy na początku maja zadzwoniliśmy do Urzędu Miasta Ostrołęki, byliśmy informowani o tym, że rozmowy są nagrywane.

Sprawą zainteresowały się nie tylko lokalne media, także radni. Jakub Frydryk napisał interpelację do prezydenta Ostrołęki, oczekując wyjaśnień.

Co odpowiedziano radnemu? Kierownik Biura Prasowego Piotr Potulski napisał, że „nie miało miejsca nagrywanie rozmów telefonicznych petentów oraz rozmów wewnętrznych pracowników”.

„Jednakże wskazuję, iż zamieszczona informacja, na którą Pan się powołuje i którą udostępnił portal internetowy, wyraźnie wskazuje tryb przyszły prowadzonych działań”.

Piotr Potulski dodaje, że obecnie nowa centrala telefoniczna jest w fazie testów. Pełną treść jego odpowiedzi publikujemy tutaj:

Fot. Pixabay

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
kruski prezys

I co partyjne aparatczyki śledcze ? 2 mld złoty na sianie prostej i tępej propagandy rządowej to za mało ?

gość 88

szkoda że nie został rząd który ”piniendzy nie ma i nie bedzie w najbliższych latach ” wtedy nie byłoby takich problemów można byłoby dostać szczaw i mirabelki ,a ci bliżej ”koryta” dostaliby VAt z wyprodukowanych faktur .

Gosc

Ta, a maile o nagrywaniu pewnie się same wyslaly