Nadzwyczajna sesja w Lelisie. Bez sołtysów. Ale podarki dostali

24 kwietnia o godz. 15. 00 – odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Gminy Lelis. W związku z zaistniałą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w sesji udział wezmą tylko radni.

Sesja odbędzie się bez sołtysów, ale nie zostali pominięci. 23 kwietnia radny Kamil Stepnowski, odwiedził wszystkich sołtysów z gminy Lelis, by im wręczyć zaległe prezenty z okazji Dnia Sołtysa, który obchodzony był 11 marca.

W pakiecie podarunkowym znalazła się przypinka z napisem „sołtys” oraz maseczka na twarz (niebieska dla pań i czarna do panów).

-Przypinkę chciałem wręczyć na marcowej sesji, jednak ta się nie odbyła. Kwietniowa sesja odbędzie się bez udziału sołtysów, więc dziś korzystając z wolnej chwili dostarczyłem prezent bezpośrednio naszym paniom i panom sołtysom. Podczas wizyty towarzyszył mi sołtys z Obierwi, Robert Niedzwiecki – informuje radny,

Obrady sesji będą transmitowane na żywo oraz udostępnione zostaną na stronie internetowej Urzędu Gminy w Lelisie. W porządku obrad m.in.: podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2020-2023; podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2020 oraz informacja wójta w związku z obecną sytuacją epidemiczną

Obrady będą transmitowane na żywo oraz udostępnione będą na stronie internetowej Urzędu Gminy w Lelisie.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Darek

Gwiazda internetów znów w akcji…mają rozmach…

Adi1546

Goscie przegrzeja temat. Facet sie zabawia w glowe rodziny