Na ulicach hula tyko wiatr

Po będących w budowie ostrołęckich ulicach hula tylko wiatr. Cisza, bezruch, stagnacja…, próżno szukać ekip robotników czy nawet porzuconej łopaty. Zerknijcie na zdjęcia, które zrobiliśmy w godzinach roboczych 8 marca.

Zamknięty wyjazd z ulicy Kwiatowej

Rozkopy, wykopy, dziury, uskoki, lawirujący kierowcy i skaczący przechodnie. Takie obrazki możemy zobaczyć na ulicach Ks. Blachnickiego, Ostrowskiej, Słowackiego, Traugutta, alei Wojska Polskiego i Przemysłowej. Jeden wielki plac budowy. Powie ktoś: to stan przejściowy, inwestycyjna norma.

Przy ulicy Traugutta powinien powstać chodnik i ścieżki rowerowe

Niestety, w ty przypadku ów okres przejściowy może być bardzo długotrwały, bo jak nam powiedziano w Urzędzie Wojewódzkim kasa na ulicę ks. Blachnickiego na osiedlu Centrum skurczyła się o ok. 1,7 mln zł. To chyba pierwszy przypadek utraty tak wielkich środków przez Miasto Ostrołęka. Pod znakiem zapytania stoi też rozliczenie dotacji udzielonej przez wojewodę na budowę ulicy Krańcowej.

najnowszy najstarszy oceniany
Zły
Gość
Zły

Wygrał Kulik robi głupie audyty a w wszystkie inwestycje stoją. Oj postoją jeszcze postoją 😄😄😄😄😄

Zły
Gość
Zły

Wygrał Kulik robi głupie audyty a w wszystkie inwestycje stoją. Oj postoją jeszcze postoją

Ostrada
Gość
Ostrada

Chwala Bogu, że chociaż budowa elektrowni idzie pełną parą 😇

Mad Max
Gość
Mad Max

Nadeszły wieki ciemne nad nasz gród,wszędzie tylko polowania na czarownice ku uciesze gawiedzi….

Śmiech na sali
Gość
Śmiech na sali

Dokładnie było to do przewidzenia. Poprzednicy podpisywali umowy na realizację inwestycji z tym samym wykonawcą, który nie podała. Za dużo srok za ogon chciał trzymać. Tak to jest jak niekompetentne osoby przeprowadzają przetarg i głównym współczynnikiem wyboru to cena. Teraz czepiają się obecnego. Z pustego Salomo nie naleje 🙂

Ostrołęczanin
Gość
Ostrołęczanin

Do śmiech na sali
Widać, że guzik wiesz. Przetargi były otwarte i można było wybrać tę, która otrzymała najwięcej punktów wg ustawy. Kaszany nie było. A Salomo to kto?

tępiciel lemingów
Gość
tępiciel lemingów

Jeśli miasto płaci Ostradzie na koniec lutego, to nie dziwne, że wcześniej firma nie pracuje dla miasta.

Lato
Gość
Lato

I bedzie hulal ..i bedzie audyt hulania! a to kosztuje…podatki w gore !

Aaa
Gość
Aaa

Miał być rozwój, miało nie być korków, a co jest? To chyba każdy widzi. Smutne

Nemo
Gość
Nemo

Panie Kulik, co to jest? Co to ma znaczyć? Dlaczego nie idą żadne prace drogowe? Dlaczego stoi Ostrowska i Słowackiego, przecież tam w nocy można się zabić.

Max
Gość
Max

Szkoda naszego miasta.

Ostrołęczanin
Gość
Ostrołęczanin

Kotowski i jego ekipa pozyskali kasę, ruszyli z budową, firma z otwartego przetargu wywiżywała się średnio, ale powoli szło do przodu. Ostrołęczanie w większości chcieli zmiany. Kulik robi audyty, które wykazują, że wszystko było zgodne z prawem, wywala ludzi a inwestycje stoją. tego chcieliście, niech żyje demokracja!