Mr. Chicken z akcją dla szpitala w Ostrołęce

„W odpowiedzi na apel ostrołęckiej placówki, wraz ze swoimi dostawcami, postanowiliśmy przygotować pro bono kilkadziesiąt zestawów polędwiczek, a cały dochód przekazać na rzecz zakupu najpilniejszych środków ochrony naszych lekarzy” – informuje Mr. Chicken w Ostrołęce.

Wpłat należy dokonywać za pośrednictwem Zrzutka.pl (tu też znajdziecie szczegóły dotyczące zbiórki).

Pierwszym 50 osobom, które wpłacą pieniądze, zestaw polędwiczek doręczy kurier z zestawem polędwiczek. W skład zestawu wchodzą trzy panierowane polędwiczki, frytki, sałatka i sos.

Ważniejszy od składu zestawu jest jednak cel zbiórki – dochód z niej przekazany zostanie szpitalowi, a ten kupi dzięki temu środki ochrony osobistej dla lekarzy.

Proszę pamiętać, że jedzonko, które zrobimy gratis, to tylko zachęta, a cała zebrana kwota powędruje na konto szpitala. Pragniemy podziękować firmie Spec Łomża Sp. z o.o. z Łomży – która zajmuje się kompleksowym zaopatrzenie gastronomii za wsparcie. Ostrołęcki Szpital zaaprobował zrzutkę i został poinformowany o całej zbiórce – napisał Mr. Chicken w Ostrołęce.

Można wpłacić dowolna kwotę, pamiętając że jeden przelew oznacza jedno danie.

„Po wsparciu zrzutki prosimy o informację na naszym profilu FB lub drogą mailową na biuro@mrchicken.pl o sposobie odebrania nagrody (dowóz/wynos). Należy też pamiętać aby odznaczyć opcję „chcę wpłacić pieniądze anonimowo” abyśmy mogli zweryfikować wpłatę z informacją otrzymaną od Was w wiadomościach.”