Motomikołajki Ostrołęka 2020. Był spontaniczny przejazd Świętych (zdjęcia)

Pandemia pandemią, ale spotkanie ze Świętym Mikołajem w dniu jego imienin to zawsze nie lada atrakcja, zwłaszcza dla najmłodszych. A jeśli to jest Mikołaj na motocyklu, to już w ogóle! Motomikołajki w Ostrołęce odbyły się więc 6 grudnia, choć w nieco okrojonej formie.

W tym roku Motomikołajki w Ostrołęce odbyły się na innych zasadach. Nie było spotkania na placu przy Kupcu, rozdawania dzieciom łakoci i wspólnych zdjęć. Wszystko rzecz jasna przez pandemię. Był jednak przejazd ulicami Ostrołęki.

Motomikołaje skrzyknęli się na parkingu przy stadionie, aby koronawirus całkiem nie popsuł im i najmłodszym frajdy. Jak na trochę spontaniczną akcję całkiem sporo przyjechało motocyklistów, były też rodziny z dziećmi.

A potem Motomikołaje pojechali w kierunku mostu im. Wyszyńskiego i Starego Miasta. Jako się rzekło, impreza była nieco spontaniczna, więc i trasa przejazdu nie była wcześniej ustalana. Na pewno widok zmotoryzowanych Świętych u wielu przechodniów wywołał uśmiech w ten, trzeba przyznać, dość brzydki grudniowy dzień.