MKS Przasnysz wygrał z naszą Narwią

W sobotę Narwianie rozegrali piąty mecz w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Przeciwnikiem był czwartoligowy MKS Przasnysz, z którym Niebiesko-Czerwoni grali też w ostatnie wakacje. Wtedy Przasnysz wygrał aż 4:0.

Tym razem to jednak ostrołęczanie rozpoczęli strzelanie i po podcince Przemysława Olesińskiego w 24. minucie wyszli na prowadzenie. W 40. minucie po błędzie Kacpra Stepnowskiego MKS wyrównał, ale już po 3 minutach i świetnej akcji Kamila Jastrzębskiego Narew znowu wygrywała. Niestety, czwartoligowcy strzelili bramkę do szatni i było 2:2.

Po piętnastu minutach drugiej połowy przasnyszanie wyprowadzili kontrę i zrobiło się 3:2, które utrzymało się do końca meczu.

W przyszłym tygodniu Narew zagra dwa sparingi u siebie-w środę z Rzekunianką Rzekuń i w sobotę z ŁKS-em Łomża.

MKS Przasnysz-Narew Ostrołęka 2:3 (2:2)
Bramki: 40, 45, 60 – Olesiński 24, Jastrzębski 43
Narew: Stepnowski – Ochrimenko, Borkowski, Niedźwiecki – K. Drężek, Ziemak, Dąbrowski, Skorupka – Nakielski, Olesiński, Jastrzębski.
Oraz: Radczenko, Bieńkowski, Białobrzeski, Kubeł, Karwowski, Turek, Banach

źródło: narew.ostroleka.pl, fot. Narew Ostrołęka, oprac. Maciej Chojnacki