Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu. Pełna pływalnia, a jak poszło ostrołęczanom? (zdjęcia)

W sobotę 26 października w Parku Wodnym w Ostrołęce odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu. Do naszego miasta przyjechało ponad 250 zawodników z 19 różnych klubów z Polski m. in. Z Warszawy, Mławy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Pułtuska, Płocka, Olsztyna, Suwałk, Łomży, Legionowa, Augustowa, Łomianek i Sochaczewa.

Jak poszło naszym pływakom? Oto najlepsze wyniki:

  • 2. miejsce – Kowalska Magda (Piątka Ostrołęka) styl motylkowy 100 m
  • 2 miejsce – Bieżuńska Paulina (Squatina Ostrołęka) styl motylkowy 50 m, rocznik 2009
  • 1. miejsce – Charewicz Oliwia (Squatina Ostrołęka) styl motylkowy 50 m, rocznik 2008
  • 2 miejsce – Mulewska Bianka (Squatina Ostrołęka) styl motylkowy 50 m, rocznik 2008
  • 3. miejsce – Rusiłowicz Kornelia (Squatina Ostrołęka) styl motylkowy 50 m, rocznik 2008
  • 1. miejsce – Szporak Kamil (Squatina Ostrołęka) styl grzbietowy 100 m, rocznik 2006
  • 1. miejsce – Majkowski Rafał (UŚKS) styl grzbietowy 100 m, rocznik 2003
  • 1. miejsce – Bieżuńska Paulina (Squatina Ostrołęka) styl grzbietowy 50 m, rocznik 2009
  • 1. miejsce – Charewicz Oliwia (Squatina Ostrołęka) styl grzbietowy 50 m, rocznik 2008
  • 2. miejsce – Barańska Maja (Squatina Ostrołęka) styl grzbietowy 50 m, rocznik 2008
  • 3. miejsce – Skórzewska Natalia (Piątka Ostrołęka) styl grzbietowy 50 m, rocznik 2008
  • 1. miejsce – Wikieł Angelika (Narew Ostrołęka) styl dowolny 100 m, rocznik 1998
  • 2. miejsce – Majkowski Rafał (UŚKS) styl dowolny 100 m, rocznik 2003
  • 3. miejsce – Mierzejewski Kacper (Wopr-os Ostrołęka) styl dowolny 100 m, rocznik 2003
  • 3. miejsce – Bojarski Kamil (WOPR-OS Ostrołęka) styl dowolny 100 m, rocznik 2004
  • 1. miejsce – Charewicz Oliwia (Squatina Ostrołęka) styl dowolny 50 m, rocznik 2008
  • 2. miejsce – Mulewska Blanka (Squatina Ostrołęka) styl dowolny 50 m, rocznik 2008
  • 3. miejsce – Jankowska Weronika (Squatina Ostrołęka) styl klasyczny 100 m, rocznik 2006
  • 1. miejsce – Wikieł Angelika (Narew Ostrołęka) styl klasyczny 100 m, rocznik 1998
  • 1. miejsce – Szporak Kamil (Squatina Ostrołęka) styl klasyczny 100 m, rocznik 2006
  • 1. miejsce – Bieżuńska Paulina (Squatina Ostrołęka) styl klasyczny 50 m rocznik 2009
  • 1. miejsce – Barańska Maja (Squatina Ostrołęka) styl klasyczny 50 m, rocznik 2008
  • 2. miejsce – Mulewska Blanka (Squatina Ostrołęka) styl klasyczny 50 m, rocznik 2008
  • 3. miejsce – Grabowska Gabriela (UŚKS) styl klasyczny 50 m, rocznik 2008
  • 3. miejsce – Bieżuński Jakub (Squatina Ostrołęka) styl klasyczny 50 m, rocznik 2007
  • 2. miejsce – Kowalska Magda (Piątka Ostrołęka) styl dowolny 200 m rocznik 2004
  • 2. miejsce – Wikieł Angelika (Narew Ostrołęka) styl dowolny 200 m, rocznik 1998
  • 2. miejsce – Mierzejewski Kacper (WOPR-OS Ostrołęka) styl dowolny 200 m, rocznik 2003

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów:

najnowszy najstarszy oceniany
Stan
Gość
Stan

Brawo i gratulacje dla sportowców z Ostrołęki.