Michał Wiśniewski w Ostrołęce. Bal Korony przy Warszawskiej. Zobaczcie zdjęcia!

Michał Wiśniewski gościł w Ostrołęce. Śpiewał na balu ostatkowym zorganizowanym przez OTS Korona. Impreza odbyła się w Centrum Bankietowym przy ul. Warszawskiej w Ostrołęce w sobotę 23 listopada. Zobaczcie, co się działo!

– Życzymy sobie i wszystkim, żeby sport w naszym mieście rozkwitał we wszystkich dziedzinach, nie tylko naszej ulubionej – mówił podczas otwarcia balu prezes OTS Korona Ostrołęka Artur Laskowski, któremu przedstawiciel Urzędu Miasta Ostrołęki Arkadiusz Dobkowski wręczył piłki przygotowane na Mistrzostwa Europy w 2020 roku.

Potem na scenę wszedł Michał Wiśniewski. Towarzyszyła mu Anna Świątczak i zespół. Zaczęło się od piosenki „Kochaj mnie kochaj”. Było jednak inaczej niż podczas występów Ich Troje. Michał dał koncert akustyczny, a niektóre piosenki odmieniono nie do poznania, wzbogacając je o zupełnie nowe aranżacje, na przykład jazzowe.

Jest ciszej, ale też bardziej osobiście – zapowiadał na wstępie wokalista.

„Bardziej osobiście” było też dzięki opowieściom Michała Wiśniewskiego, wplecionym pomiędzy utworami. Podczas finału koncertu wszyscy bawili się razem. Michał i Ania zaśpiewali – a publiczność razem z nimi – takie hity jak „Powiedz” i „A wszystko to… (bo ciebie kocham)”.

Na imprezie odbyły się też licytacje. Co można było kupić? M.in. piłkę z podpisem członków zespołu Pectus, koszulkę Rafała Boguskiego z Wisły Kraków czy dwie najciekawsze rzeczy: futbolówkę z autografem Ronaldo (jednak nie Cristiano, a reprezentanta Brazylii, króla strzelców z Mistrzostw Świata w 2002 roku) oraz dwa bilety na najbliższy mecz reprezentacji Polski w piłkę nożną. Dochód z licytacji pójdzie na wsparcie młodych drużyn Korony.

A OTS Korona pisze piękną historię. Rok temu świętowała 20-lecie istnienie. Przez te lata przez klub przewinęło się tysiące osób. Obecnie trenuje tu pod okiem specjalistów około 400 młodych zawodników, a drużyny młodzieżowe mają na koncie wiele sukcesów. Seniorzy Korony z kolei grają w IV lidze mazowieckiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kindziunia

Super Michał jesteś tak trzymaj

1
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x