Miasto zaprosi na… darmowe lody!

Głównym wydarzeniem Dni Ostrołęki 2019 będzie Majówka Ostrołęcka, która odbędzie się na Placu Bema w dniach 18-19 maja. W drugim dniu imprezy miasto zaprasza na darmowe atrakcje.

Wśród atrakcji, za które nie zapłacimy ani złotówki, są – można by rzec: standardowo – dmuchańce dla dzieci, zabawy z animatorami, ale też zdjęcia w fotobudce. Amatorzy słodkości, a zwłaszcza dzieci, ostrzyć zęby mogą sobie na inną bezpłatną atrakcję: lody!

Oczywiście to nie lody będą jednak główną gwiazdą Majówki Ostrołęckiej. Tego samego dnia, czyli 19 maja, zagrają zespoły Kobranocka i Łąki Łan.

Przyjadą też do Ostrołęki – tak jaki rok temu – food trucki. Za jedzenie serwowane w nich będziemy musieli jednak już zapłacić. Pozostałymi odpłatnymi atrakcjami będą: ogródek piwny i lody tajskie.

Fot. free stock photos from www.picjumbo.com z Pixabay

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
smok

jakiż ten Prosiaczek łaskawy – DARMOWE lody!!!! z czyich podatków?

do smoczka

Lepsze darmowe lody dla dzieci niż dziwne koncerty modlitewne z których większość mieszkańców nie chce korzystać.

Ula

Ot i wielkie obietnice wyborcze p.prezydenta, lody za darmo, ubaw na całego???

Kasia

jeszcze sie taki nie narodził,zeby wszystkim dogodził.Fajny pomysł,zupelnie nie rozumiem tego jadu.A co ??moze po aucie dla kazdego????Ludzie,skończcie z narzekaniem i krytyką wszystkiego i wszystkich.A zacznijcie od siebie!!

Bcdd

Ten prezydent to porażka

Zniesmaczony

Nie zjem bo się udlawie jadem