Miasto szuka dyrektora MZOS-TiIT

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik ogłosił konkurs na dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

MZOS-TiIT to jednostka miejska, która zajmuje się m.in. zarządzaniem obiektami sportowymi w mieście (ale też i hotelem przy stadionie – na zdjęciu) czy organizacją różnych sportowych imprez.

Jakie wymagania stawiane są w konkursie na dyrektora MZOS-TiIT? Trzeba przyznać, że te „niezbędne” są dość ogólne. Przyszły dyrektor ma mieć wykształcenie wyższe (bez wskazania konkretnego kierunku wykształcenia). Musi tez posiadać doświadczenie zawodowe – staż pracy minimum 5 lat, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym.

Kandydaci mogą zgłaszać się do 19 października, do godz. 12:00.

Poprzednim dyrektorem MZOS-TiIT był były wójt gminy Sypniewo Jarosław Napiórkowski. Dyrektorem był… na pół etatu, ponieważ piastował przez ostatni rok także funkcję dyrektora Parku Wodnego w Ostrołęce. Od października zarządza już tylko miejską pływalnią (ma tam pełen etat).

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
placek

Po co te szopki?
I tak tym zniszczonym zakładem dowodzi z tylnego siedzenia ktoś inny.
Pan „dyrektor” był tylko długopisem – tak będzie z kolejnym.

SERAFIN

Święta prawda !
Zgadzam się w 100 % !!!

Stan

Moim zdaniem najlepszy byłby Kaszana, zna się na budowie i na rozrywce. Tylko że oni z prezydent. Kulikiem podobno „prawie” się nie znają

Tomek

Stan, a nie uważasz , że Klekot byłby naj…. Jest świetny w chodzie rekreacyjnym, zna się na muzyce i na gastronomii

Rafa

A nie lepiej postawić na tego naczelnego kurdupla z mo, sprowadziłby jakieś „sportsmenki” z Tajlandii