Miasto Ostrołęka szuka nowych strażników miejskich

Jest praca w Straży Miejskiej w Ostrołęce. Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik ogłosił nabór na trzy wolne stanowiska strażnicze.

Strażnikiem może zostać osoba posiadająca obywatelstwo polskie, mająca ukończone 21 lat. Powinna posiadać przynajmniej średnie wykształcenie i cieszyć się nienaganną opinią. Wymagana jest też sprawność: nie tylko fizyczna, także i psychiczna. Potrzebne jest też doświadczenie zawodowe – 1 rok stażu pracy. Mile widziane jest ukończone szkolenie podstawowe dla strażników. Oczywiście nie można być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

Kandydaci zgłaszać się mogą do 2 września, do godz. 12.00. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej w Ostrołęce.

Przypomnijmy, że nie tak dawno przyszłość Straży Miejskiej w Ostrołęce stała pod znakiem zapytania. Nie chciał jej nowy prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Jego propozycje likwidację Straży odrzucili jednak radni w głosowaniu, które miało miejsce pod koniec września rok temu.

Później prezydent przyznał, że… Straż Miejska jednak pomogła miastu. O jaką konkretnie pomoc chodziło, przeczytacie tutaj: Łukasz Kulik chwali… strażników miejskich.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gostek

Najlepiej.. Stworzyć warunki by doświadczeni i wyszkoleni odeszli a przyjąć nowych byle nie podskakiwali i przytakiwali. I pluskwy nie będą potrzebne. Szkoda chłopaków :/

Straż

Dwóch sami odeszli. nie da się tam pracować z Kulikiem

Qba

Chyba to nie o Kulika do końca chodzi…