Miasto nadal bez rzecznika, ale kierownik biura prasowego już jest

Sukcesem zakończył się nabór na jedno ze stanowisk w Urzędzie Miasta. Nie ma się jednak z czego cieszyć, bo rąk do pracy brakuje jeszcze wielu.

Nabór na stanowisko rzecznika prasowego skończył się fiaskiem. Jak informuje ratusz, kandydatów było dwóch, ale żaden nie spełniał wymagań niezbędnych zawartych w ogłoszeniu o naborze.

Sukcesem za to zakończył się nabór na stanowisko kierownika biura prasowego. Na to stanowisko został wybrany Piotr Potulski z Rzekunia. W lakonicznym uzasadnieniu prezydenta Ostrołęki czytamy: „ Kandydat spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz zaprezentowana wiedza, uzasadniają wybór ww. osoby na wskazane stanowisko pracy.

Tak więc, prócz rzecznika prasowego miasto poszukuje nadal m.in:. zastępcy dyrektora wydziału koordynacji projektów i zamówień publicznych, inspektora ds. wdrażania i obsługi projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, inspektora ds. zamówień publicznych, dyrektora wydziału koordynacji projektów i zamówień, zastępcy pełnomocnika do spraw ochrony informacji niejawnych, inspektora ds. kultury, sportu i turystyki oraz inspektora ds. bieżącego utrzymania dróg i mostów.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Bywalec

Wyrzucić, zwolnić dyscyplinarnie jest łatwo. Gorzej ze znalezieniem następcy. Kamikadze to w czasie II wojny w Japonii. Współcześnie w Ostrołęce o takich trudno.

wesołek

A KOMU TEN KIEROWNIK JEST ????? POTRZEBNY