Miasto bez dyrektora „od informatyki”. Najlepszy zrezygnował

Ratusz nadal pozostaje bez dyrektora wydziału informatyki. Rekrutacja nie zakończyła się sukcesem.

Poprzedni dyrektor wydziału informatyki został zwolniony przez prezydenta Łukasza Kulika.

Prezydent konkurs na nowego dyrektora wydziału informatyki ogłosił pod koniec marca. Na kandydatów ratusz czekał do 9 kwietnia.

Teraz Łukasz Kulik poinformował, że procedura naboru na to stanowiska została zakończona, ale nie wybrano nowego dyrektora.

Kandydat, który w postępowaniu rekrutacyjnym otrzymał najwyższą ilość punktów, zrezygnował z podjęcia zatrudnienia na ww. stanowisku – napisał w uzasadnieniu Łukasz Kulik.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Trzepak

Hahahahahhahahahahhahaha cyrk!!!

Jhh

Hahaha ?????

Informatyk absolwent i Hobbista

A może zamiast stawiać chore wymagania warto zainwestować w uczniów i studentów którzy poszukują w rejonie Ostrołęki pracy ich doszkolić dać godziwą pensję tak żeby mogli żyć spokojnie nie martwiąc się czy po opłaceniu czynszu starszy im do 1 czy też 10 . Dlaczego każdy chce ludzi młodych i z doświadczeniem??? Gdzie ci ludzie to doświadczeni mają nabyć !!! W szkole, która uczy teorii nie praktyki?!. Zastanówmy się wszyscy czy nie warto inwestować w młodych ludzi dając im możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia!! Takiej możliwości w Ostrołęce i okolicach młodzi ludzie nie mają !!!!!!