Mężczyzna mający związek z zabójstwem w Poznaniu może przebywać na Mazowszu. Apel policji

Wciąż trwają poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek z zabójstwem kobiety nad Wartą w Poznaniu. Policja informuje o tym, że może on przebywać na terenie Mazowsza i publikuje jego wizerunek.

19 września 2018 w pobliżu mostu św. Rocha w Poznaniu, nad Wartą, odnaleziono zwłoki 75-letniej kobiety. Została ona uduszona. Wciąż nie namierzono jednak sprawcy.

16 września 2018 r. kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą. Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu, na podstawie zapisu z monitoringu, sporządzili wersje wyglądu poszukiwanej osoby.

Po publikacji wizerunku mężczyzny, policjanci otrzymali kilka informacji. Wszystkie one zostały sprawdzone, żadna z nich nie miała jednak związku ze sprawą. Teraz policja podaje, że poszukiwany mężczyzna może przebywać na Mazowszu. Dlatego policja apeluje:

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi śledztwo, pod numerem telefonu 609 802 912. Informację można przekazać także w każdej jednostce policji na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

avatar