Media o zarzutach dla prezydenta Ostrołęki

Jak się nietrudno domyśleć, sprawa zarzutów dla prezydenta Ostrołęki w związku z nieprawidłowościami przy przetargu nie umknęła uwadze ogólnopolskim mediom.

W piątek 24 lipca Prokuratura Okręgowa w Łomży wydała komunikat, w którym poinformowała o zarzutach dla prezydenta Ostrołęki. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu dotyczącym budowy ulicy Majewskiego w Ostrołęce, na osiedlu Centrum (o którym pisaliśmy w naszym serwisie nie raz). Prezydent Ostrołęki usłyszał zarzut niedopełnienia obowiązków służbowych – więcej na ten temat TUTAJ.

O problemach prezydenta miasta w związku z owymi zarzutami pisały i media ogólnopolskie. „Zarzuty dla prezydenta Ostrołęki w związku z organizacją przetargów”, „Prokuratura: prezydent Ostrołęki z zarzutami” – to tytuły niektórych publikacji. Oczywiście wszystkie artykuły na ten temat ograniczają się do dłuższego bądź nieco krótszego przytoczenia komunikatu Prokuratury Okręgowej w Łomży.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Fakenews

Wow ale sensacja ktoś wysłał jednym kliknięciem do kilkunastu redakcji a głąby się zlapaly. Trudno żyć w dzisiejszych czasach. Jakiś amator splodzi pseudo artykuł i news gotowy do szczekania.

Franek

Kulik myśli,ze skoro złożył zawiadomienie w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia o niekaralności przez Marka T.,to teraz ma kryty tyłek?Chlopie,przeciez wiesz,ze nie miałeś wyjścia właśnie po to,aby ratować swój zad, wykapałeś „przyjaciela”.Przecież skoro wszyscy trąbili o tym,ze wyszły przekręty w przetargach,to szybciutko pobiegleś do prokuratury aby sie wybielić!A prokurator postawił słuszny zarzut,bo każdy wie,ze znasz Marka T. od kołyski…Teraz dodatkowo oskarżasz komisje przetargową????!!!Przeciez to ty,jako kierownik zamawiającego odpowiadasz za przetargi!!!Na koniec stwierdzasz,ze Firma Marka T.byla najtansza i dlatego wygrywala przetargi..?A dlaczego wygrywala przetargi?Czy to nie kto inny,jak Marek T.mial wgląd do strategicznych dokumentow w Miescie,w tym do przetargow?Śmierdzi na odległość!Moze i… Czytaj więcej »

Lol

Franek kopiuj wklej kopiuj wklej kopiuj wklej. Nie męczy cię to prawniczku prawiczku.

Franek

Bardziej męczy mnie oskarżanie przez kulika wszystkich wokół.Wpierdzielił Marka T,zeby bronic wlasnego tyłka,teraz oskarża komisje przetargową!Wszyscy winni,tylko nie on?W Urzedzie Miasta wszyscy wiemy jak bylo i kto miał wygrywac przetargi.

Tre

Będziesz grubasie siedział – tego ci życzę