Mateusz Gessler i Natalia Kukulska w Ostrołęce!

Multimedialne Centrum Natura w Ostrołęce co jakiś czas zaprasza do siebie sławnych gości. W planach są wizyty Mateusza Gesslera i Natalii Kukulskiej.

I tak, 6 maja Centrum Natura zaprasza na „Smaki Europy” z uczestniczkami programu MasterChef Karoliną Kowalewską i Ewą Szczęsną.

Cztery dni później, 10 maja, do Ostrołęki przyjedzie Mateusz Gessler – kucharz, restaurator, znany jako juror programu MasterChef Junior, a także prowadzący innego programu TVN: „Drzewo marzeń”. Oba spotkania – „Smaki Europy” i pokaz gotowania z Mateuszem Gesslerem – będą bezpłatne.

Właściciele MCN chcą też zorganizować u siebie koncert Natalii Kukulskiej. Kiedy do niego dojdzie, jeszcze dokładnie nie wiadomo. Nie wiadomo również czy wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Przypomnijmy, że to nie jedyni znani goście, którzy odwiedzili Multimedialne Centrum Natura w Ostrołęce.

Do centrum przyjechali też Kasia Moś, uczestniczka MasterChef Monika Goździalska, aktorki Maria Seweryn i Barbara Kurzaj. A ostatnio z okazji Dnia Kobiet śpiewał tu Krzysztof Kiljański.

Centrum Natura zostało przebudowane. Więcej o tym pisaliśmy tutaj: Centrum Natura w Ostrołęce: tak wygląda po przebudowie. Poniżej znajdziecie zdjęcia, na których zobaczycie jak dziś wygląda MCN:

Źródła głównego zdjęcia: www.mateuszgessler.com.pl i okładka płyty Natalii Kukulskiej „Halo tu ziemia”